Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok a véleményeteket a...

Megírnátok a véleményeteket a videomról?

Figyelt kérdés

Tudom már biztosan uncsi, de én is csináltam egy videot a kislányunkról és nagyon szeretném ha megírnátok a véleményeteket, mert mindíg olyan sok jó tanácsot írtok nekem :) Jó e a zene, nem e túl gyors a képváltás stb... Előre is köszönöm annak aki időt szánt rám.


http://www.youtube.com/watch?v=mKC9CLX_O6E


2009. jún. 1. 12:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
nekem minden nagyon jó!:) Gyönyörű szép kislányod van! :)
2009. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nagyon jó! Aranyos a lányod. Szabályosan könnybe lábadt a szemem, mert elképzeltem az én lányomat, aki szintén ekkora. Hogy eltelt ez az egy év!


Hogy tudod te felkötni a haját? Az enyém mindig forgolódik, így soha nem sikerül.

2009. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát egy kis tündér! :-) Mennyit változnak egy év alatt! Gratulálok! Jó lett a videó.

2009. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon jó lett a videó! Édes pofija van:)

Csak egy kérdés, h raktad időrendbe a képeket? Én ezzel kinlódok 2 napja, movie makerrel készítetted?

2009. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagyon jó!Gratulálok nagyon szép kislányod van!
2009. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon jo a video.Gyonyoru szep lanyotok van.Gratulalok!A video vege is nagyon szuper ahogy int a kis csajszi,mintha elkoszonne.Jo egeszseget!
2009. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon aranyos a kislányod,jó a zene választása is.:D Egyáltalán nem unalmas a babusok nézegetése,csak az a mogorva kérdés jól elvette az anyukák kedvét a kreatívkodástól...Ügyes vagy!!!! :)
2009. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm nektek a sok dícséretet és, hogy szántatok időt erre.

A hajacskáját nagyon könnyen gumizom, mert előtte amíg még nem volt ennyire hosszú addig babacsattot használtam, így azt megszokta, és most hogy copfozom ez is természetes neki. A pelenkázóra szoktam ültetni és gyorsan összefogom. Persze van amikor feláll közben de azért sikerül :)

A Program amivel csináltam: Pinnacle Studio nevű progi. Időrendben mentettem el elve is a kiválasztott képeket. (Ezért is szeretem, hogy a dátum rajta van a képeken), és a progin belül is lehet rendezni a képeket. Mivel nem vagyok túl járatos a videokészítésben a férjem segítségét is igénybevettem, de ha van kérdésetek szívesen segítek.

És milyen mogorva kérdés volt? Miről maradtam le? :) Szép napot nektek puszi: Timi

2009. jún. 1. 13:31
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

szia,

gyönyörű haja babád van, gratulálok!

http://www.youtube.com/watch?v=0O_UYh3vl6I

megnéznéd te is az enyémet? nem merek én is kérdést kiirni, mert a múltkor is olyan durván lehurrogtak emiatt egy anyukát!

2009. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
13.35-ös édesanyának üzenem, hogy végigpityeregtem az egészet, mert annyira gyönyörű volt a zene és minden. A gyermekeid csodálatosak. És hát a kisfiad szemei.... Az valami álomszép. A kislányom ideállt és rátapadt a monitorra. Úgyhogy jó ízlése van :) Szívből gratulálok nektek, a vido pedig tele volt ötletes megoldásokkal. Szép napot mindenkinek!
2009. jún. 1. 13:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!