Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi szólnátok ha egy ismerősötö...

Mi szólnátok ha egy ismerősötöknek kölcsön adnátok pólyát meg baba ruhákat, és ő véletlenül beszínezte őket?

Figyelt kérdés

az van hogy kaptam kölcsönbe egy ismerősömtől baba ruhákat meg pólyákat, és mikor kimostam, véletlenül belekerült a mosásba a pici fürdőköpenye ami sárga és természetesen enged. Így minden kisruha sárga lett :(

igaz a mosásban csak 3 fehér bodi meg 2 fehér pólya ami nem az enyém... de én úgy félek neki szólni, megmondani (mit fog rá szólni). Ti mit mondanátok?


2012. febr. 5. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
első szerintem nem olyan vicces tönkre tenni más holmiját
2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Előre ne félj szerintem nincs okod rá ha őszintén elmondod mi történt és felajánlod,hogy potolod őket.Ilyenkor az egyenes út a legjobb.Szerintem a bodybol nemfog ügyet csinálni.Talán a pólya miatt nemfog örülni nagyon.De mind potolható.Emberek vagyunk és néha történnek ilyen mosási balesetek.

2012. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy vicces, azt mondtam, hogy mindenkivel megesik, és én nem reagálnám túl - néha kell nevetni az ilyesmin, mert túl gyakoriak az ilyen kellemetlenségek ahhoz, hogy beleőszüljünk.
2012. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha valamit kölcsön adsz bele kell kalkulálni ,ahogy veled is mással is megeshet . Szerintem nagyon szép hogy így aggódik. Nekem a nagymama mosta össze a kedvenc együttest ,azért nagyon pipa voltam mert nem kértem rá , és többet árt mint segít.A nemtörődömségből károkozást bánt .De Te igazán körültekintő vagy ha így a szíveden viseled.
2012. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!