Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ez nem lábgomba?

Ugye ez nem lábgomba?

Figyelt kérdés

15 hónapos kicsikémnek most vettem észre fürdés után,hogy a lábújjai között a bőr meg van repedezve. Ez mitől lehet???? Mindig szárazra törüljük,nem szokot izzadni neki,nem büdi, jó minőségű zoknikat használunk.

Vagy gond lehet,hogy éjszaki is zokni van rajta?? Hálózsákot nem viseli el, így takarót használunk,de általában azt is lerugja, de félek zokni nélkül fázna.


2012. febr. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki van száradva a lába. Nem baj a zokni, csak fürdés után ott is kend be neki testápolóval, majd úgy a zokni.
2012. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiszáradás de akár lábgomba is. A lányomnak ilyenje volt nyáron. A dokinak megmutattam és mondta, hogy kenjem be canestennel. Bekentem 2x max és elmúlt. Azóta sincs többé. Neki egyébként nem csak berepedezett volt, hanem kicsit kemény is.
2012. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 23 hónapos, és 2 hete vettem észre ugyanezt a lábán. Sajnos neki azért repedezett be a bőr a lábujja között, mert nagyon behúzva tartja a lábujjait és szinte soha nem tud szellőzni. Én önhatalmúlag kezeltem Canestennel és hintőporral felváltva, és pár nap alatt elmúlt.

Kislányomnak is berepedt, mellette pedig piros volt a bőre.

2012. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!