Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható vagy eldobható nadrágp...

Mosható vagy eldobható nadrágpelenkát használtok? Miért pont azt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 18:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Eldobhatót. Mielőtt meglett a babánk, a rossz szagoktól azonnal elhánytam magam... :(

És féltem, hogy a mosható pelenkánál is ez lenne, ezért inkább az eldobhatót választottam.

2012. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Moshatót.

Mert sokkal gazdaságosabb, környezetkímélőbb, kényelmesebb a babának (volt már rajta eldobható egy párszor, és viszketett a feneke, szenvedett benne), nem kell pelenkát cipelni a boltból és nem mellesleg nagyon szépek. :)

2012. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Eldobhatót.

Kényelmes, gyors, higiénikus.

2012. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Moshatót! SOKKAL olcsóbban kijövünk, a többszöri mosás ellenére is, nem bánom a macerát sem. Környezetbarátabb, csinosabb. :)
2012. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Csinosabb a mosható,miért?

Mi eldobhatót használunk,eszembe se jutott volna moshatót használni.Szerintem a babáknak is kényelmesebb az eldobható.Moshattam volna egész nap,főleg az elején.

2012. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

2. vagyok.

Az utolsó előtti válaszoló helyett válaszolnék: csinosabb, jobban néz ki, mint egy egy eldobható. Nagyon sokféle színben/mintában lehet őket kapni, és sokkal természetesebb hatása van, mint az eldobhatónak. Nekem ezért csinosabb. :)

Gondolom, hogy az utolsó előtti válaszolónak is ezért, és bocsánat, hogy helyette válaszoltam. :D

2012. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Eldobhatót,nekem egyszerűbb,ráadásul elégedett vagyok vele,lehet drágább de nem lenne időm pelenkát mosni.
2012. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne időm mosni, azért eldobhatót használunk, semmi baja a bőrének, jól érzi magát.
2012. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Eldobhatót, mert kényelmesebb. És lehet, hogy olcsóbb is.

A víz nálunk drága, + villany, mosószer, a teregetésről meg már nem is beszélve. Eddig 2x penészedtünk be a benti teregetés miatt, még egyszer nem bírnám ki!

2012. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%

Eldobhatót!

Szerintem praktikusabb,olcsóbb és soha semmi baja nem volt a fiam bőrének pedig nappalra "noname" olcsó pelenkát használunk éjszakára pamperst!

2012. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!