Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra múlt el babátoknál a...

Mikorra múlt el babátoknál a hasfájós korszak? Igaz, hogy nagyjából 3 hónapos korukig tart? Kisfiam jövő héten lesz 2 hónapos, de alig alszik a sok szélgörcs miatt, remélem nem árt neki, hogy sokat van ébren.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk napra pontosan 3 hónaposan múlt el, egyik napról a másikra, mintha elvágták volna. Volt egy egy napos hasmenése, aztán már nem jött újra elő a hasfájás. Kitartás! (Bár nekem is hiába mondták, azt hittem, sosem lesz vége...)
2009. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor betöltötte a 3hót,sokat javult a dolog, de még mindíg van hetente 1 nap amikor görcsöl neki. Igaz már nem olyan vészes. Éjjelre még adok neki papaveries oldatot a doki javaslatára. Remélem már nem sokáig kell.
2009. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

17:14-es vagyok megint.

Nálunk úgy aludt a pici, hogy vagy a párom mellkasán volt hason, vagy én tartottam a kezemben és addíg sétáltam vele és ringattam amíg el nem aludt. Volt hogy 3órán át tartottam mert nem volt szívem lerakni. Kitartás!!

2009. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónaposan múlt el. :( Minden szart kipróbáltam rá. Ami némiképp segített az a Normaflore, Sab Simplex és a BabyNos krémes hasmasszázs. DM-ben lehet kapni.
2009. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jún. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!