Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 7hós baba ilyen vagy...

Minden 7hós baba ilyen vagy csak én vagyok "elszállva" az enyémtől?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le mit tud a babáitok ennyi idősen! Az enyém tapsol, brümmög az autóval és tologatja, simogatja az arcom, kezem, mondja baba, mama,nem(persze, gondolom nem tudatos) minden játékát tudja, hogy hol kell bekapcsolni és be is kapcsolja, pörgeti az autó kerekeit a kezével, kezét szája előtt rángatva tarzanosdit játszik, táncizik 4kézláb! Egyiken sem szépítek, tényleg ezeket tudja!
2012. febr. 17. 14:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Gratulálok!

Bár nem értem a kérdést! Ez most csak egy kis dicsekvés akart lenni ugye?

2012. febr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

nem, nem ilyen minden 7 hónapos baba. Minden baba más. Igen, szerintem is inkább dicsekvés ez, te is tudhatod, hogy 7 hónaposan nem kell ennyi mindent tudni egy babának. Az én kislányom 7 hónaposan még csak nem is mászott... De nekem akkor is ő a legügyesebb, és legszebb!

Annyi ilyen "kérdés" van itt...

2012. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
Ügyes! Az én 6 hósom ennek a felét tudja, és? Nem sürgetem semmiben...
2012. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
22%

Persze, a kezed majd belelóg a bilibe és felébredsz.....holnap meg majd leérettségizik, nem?

Két gyermekem van, a második 7 hónapos....ezeket a dolgokat 1 éves kora körül tudják a gyerekek.....

2012. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%

kicsit el vagy szallva...

az enyem 7 honaposan szamolt, felismerte a szineket, ketszavas mondatokban beszelt, onalloan evett, fogat mosott. Es egyiken sem szepitek, tenyleg ezeket tudta.

2012. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, nem bántásként írtam!! Tényleg ezeket csinálja nem kamuzom, mi értelme lenne??? Csak kíváncsi voltam, mert tényleg ilyen kis okos, tesóm szerint minden baba ilyen...egyébként mozgásban ő sem tud sokat! Még "csak" forog, négykézláb ereszkedik...nem kúszik, nem mászik, nem ül és nem áll!!
2012. febr. 17. 14:52
 7/33 A kérdező kommentje:
ja, és nem dicsekvés!!!! Mondom csak kíváncsi akartam lenni!!
2012. febr. 17. 14:53
 8/33 A kérdező kommentje:
nem muszáj elhinni, a lényeg hogy a családom tudja és ők is tanúja az eseménynek!! Tényleg nem bántani akartam senkit vagy dicsekedni...nem értem, hogy ti miért bántotok?!!!
2012. febr. 17. 14:54
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Akkor egy kicsit lehűtelek! Figyeld továbbra is a babát, mert ha túl gyorsan csinál mindent, az is problémát jelezhet! Ez nem vicc! Az MR1-en (rádióban) van egy gyermeknevelési műsor (Vendég a háznál), abban volt egyszer szó egy babáról, ahol az anyuka nem hitte el, hogy baj van a gyerekke, mert annyira korán csinált mindet. Kiderült, épp ezt kellett volna valakinek észrevennie :(
2012. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%

:))))...fogat mosott :)))...az jó, főleg ha még 1 foga sincs

Az én kislányom féléves és semmit sem tud a te 7 hónaposodhoz képest, de tuti 2 éves korában egyik sem fog többet tudni a másiknál. Ha nem hiszed, olvass utána...szakemberek írták, nem én...

Amúgy gratulálok, ha valóban ilyen ügyes babád van,...akkor nőknapjára már versikét is taníthat neki az apukája meglepiként neked...:)!

2012. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!