Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez az új őrület, hogy ne...

Mi ez az új őrület, hogy ne adjunk felvágottat a babának?

Figyelt kérdés
Már többször olvastam itt kérdéseknél, hogy az anyukák nem adnak felvágottat a gyereknek. De akkor mit esznek? ima vajas kenyeret?
2012. febr. 17. 17:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Igen most az az új őrület,hogy minden mérgező,és hulladék anyagot tartalmaz.Bár én nem adok felvágottat mert a 9 hónaposomnak még nincs foga,de nyugodt szívvel fogok adni neki ha lesz.
2012. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem olyan új őrület. Én még 4 éve is tanultam a szülésznőin.
2012. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
49%

Én nem hallottam erről :) Én kislányom most sonkás vajas kenyeret uzsizott. Tegnap meg sonkás tojás rántottát :)

Szerintem aki nem ad felvágottat, az ad májkrémes kenyeret, főtt tojást, bundikenyeret...stb. De húst nem? Pedig arra is szükség lenne a babáknak

2012. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Amióta meg tudja rágni a kenyér falatokat, azóta kap: sajtkrémes kenyeret, kenőmájas kenyeret, lekváros kenyeret, felvágottas kenyeret, vajas kenyeret reszelt sajttal. Mindet imádja.
2012. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%

4 év az még új őrület.

Nekem 2 és 3 évesek a gyerekeim, és mindent esznek, olyan 8-9 hónapos koruk óta /folyamatosan bevezetve/.

2012. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%

9 hónaposan kapta az első csirkemell sonkáját, és fogak nélkül cuppogta el vajas zsemlével. :)

Én adok neki felvágottat. Nekünk anno jó volt a vizes párizsi, a mostaniak sem rosszabbak szerintem.

2012. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%

Nekem allergiás a lányom, ezért mindennek elolvasom az összetevőit. Eddig ezzel nem foglalkoztam, a nagyoknak simán adtam, de most én is elrettentem, hogy miket rámolnak bele.

Most is szoktam felvágottat venni, hiszen enni kell, de megfigyeltem, hogy a ledarált és összegyúrt cuccokban van a legtöbb nemszeretem anyag, míg abban, ami jobban hasonlít a húsra, jóval kevesebb.

2012. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Én adtam, mar 10 honaposan is. És mi a kedvence? A párizsi. De most egy éves statuszon mondta a doki, hogy lehet adni nyugodtan felvágottat, virslit, sőt, meg kenomajast is. Meg kenyerszalonnat, mert állítólag azt szeretik a gyerekek. :)
2012. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Szerintem se uj ez a dolog de amugy azért mondjàk mert a gyerekek a megengedetnél 4szer több sot visznek be a szervezetükbe és a felvàgottakba rengeteg a so. most jött az a dolog hogy listàt fognak ezekröl csinàlni
2012. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
75%
Mindig van valami új "trend". Nyugodt szívvel adok csirke-pulykamell sonkát kisfiamnak.Nem hiszek ezeknek,mindig van valami aztán rájönnek tévedtek.Az igaz a párizsi tele van "hulladékkal",eddig is tudtam.
2012. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!