Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot hogy adjátok a...

Paradicsomot hogy adjátok a babáknak?

Figyelt kérdés
Paradicsomos krumplit szeretnék neki csinálni, bébiételt már kapott, és nagyon szereti. Sima sűrített paradicsomból, vagy van valami jobb minőség, amit tudtok ajánlani?
2012. febr. 17. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én házilag eltett paradicsompürét tettem rá neki.Ha az nincs,szerintem jó a sűrített paradicsom.
2012. febr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól is függ mennyi idős. sima paradicsomot tettem bele,bár most már csak a spanyol van így azt nem veszek. ha konzervet veszel, semmiképp se fémdobozosat. üvegeset vennék.
2012. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Én konzervest vettem. Mindegyiket megnéztem, hogy mit tartalmaz és csak azt vettem meg, amiben semmi más nincs a paradicsomon kívúl. Még nem mertem adni neki.

De miért nem szabad konzervest?

2012. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy olyan savas a paradicsom, hogy belülről marja a fémet.
2012. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért, ha ez tényleg így lenne, akkor 1. lehetne látni, 2. nem tehetnék konzervdobozba.
2012. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet, hogy tévedek.
2012. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Kecskeméti sűrített paradicsomot ajánlotta a védőnő, van üveges is és kis fémdobozos is. Csak paradicsomot tartalmaz, nincs benne tartósítószer.
2012. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 coffeez ***** válasza:
Semmiből nem szabad fém dobozosat venni, mert egészségtelen!(felnőtteknek sem!!!)Azért én is betolok időnként egy konzerv őszit, de a babának biztos nem adnám oda.
2012. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 coffeez ***** válasza:
2012. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sok egyéb használati cikk mellett a többször használatos műanyag palackok, az élelmiszerkonzervek belső bevonata, a vízvezetékcsövek, a fogtömések tartalmazzák. "

Tehát nem tudod kikerülni! Mindenhol ott van...

2012. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!