Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami jó tortarecept 1....

Valami jó tortarecept 1. szülinapra?

Figyelt kérdés
Semmire nem vagyunk allergiásak:) Remélem, így is marad...
2012. febr. 19. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy gyümölcstortát sütöttem.tejszínhabbal a tetején.
2012. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha magadnak sütöd, vagy azért, hogy mások előtt villogj vele, akkor tök mindegy.

Ha VALÓBAN a babának készíted, akkor rétegezve babakeksz, natúr joghurt és gyümölcspép. Ha reggel megcsinálod, délutánra összeérik, megpuhul a keksz.

2012. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a babának:)Jó ötlet ez a joghurtos, de megfontolandó a gyümis is:)
2012. febr. 19. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én formát fogok csinálni, de még nem tudom, hogyan. :) Csinálok valamilyen fincsi tésztát, talán banánost, abból megformázok egy nyuszit, egy gömb a feje, kettő kisebb a pofija. Az orra cseresznye vagy meggy lesz, a fülei pedig banán, a szeme is szerintem cseresznye. Ez a terv, de nem vagyok egy konyhatündér. :)
2012. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én cukrász vagyok és rengeteg első szülnapi tortát készítettem már.1 évesen már mindent ehet elvhez tartom magam.2,5 éves a gyermekem volt egy eper krémes és egy csoki töltelékes tortája.Az egyk sima kerek és kinyíló virág gyertyával,a másik a kedvenc huzogatós játékát mintáztam meg.Lehet sim gyümi torta,de bármi.Csinálhatsz babapisktóából körbe rakott túró tortát tele van a net receptekkel.Van sütés nélküli de isteniek zok is amit sütni kell.Vki írta hogy másoknak vagy babának csináltatod.Hát ez egy örök pillanat normális esetben a szülők fényképezik is ezt a zeseményt és nem mindegy szerintem hogy egy piskóta tekercs mellett van lefényképezve vagy egy szép tortával.Erre nem arra célzok hogy mindenképpen fgurás kellene hogy legyen de a díszítés fontos szerintem nagyon is.Boldog Szülinpot előre is
2012. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nagyon cuki, én ilyet fogok majd csinálni a kisfiamnak igaz ő már 3 éves lesz.

Boldog szülinapot a kislányodnak!

2012. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket! Valami csak kisül belőle:)
2012. febr. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!