Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik ezek a kiütések a kisfiam...

Mik ezek a kiütések a kisfiam hátán? Link

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Melegkiütés? Séta után vettem észre. Túlságosan fel lett volna öltöztetve? Öblítőt, mosószert nem váltottunk, túrót másfél hete eszik, idáig nem volt ilyen. A hátán van, plusz egy kettő a hasán, de sehol máshol. Úgy néz ki, hogy van egy kiemelkedő piros kiütés és körülötte fél milliméter piros. Mi ez?



2012. febr. 20. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Meleg kiütésnek néz ki,de nézesd meg házi orvossal.

A túrótól már legkésöb másnap lett volna kiütése.

2012. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a melegkiütés általában sok kis pontocska nem ilyen piros és egybefüggö. szerintem vidd orvoshoz pláne ha több helyen van és esetleg fáj is neki.
2012. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csalánkiütésnek látszik.
2012. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyümit nem kapott vmit újat?

Esetleg új ruha? Ez nem olyan mint a meleg kiütés.

2012. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, gyümik közül is a szokásosakat kapta. Két hete fürdik nem gyógyszertári fürdetővel (Nivea baby), de akkor gondolom nemcsak a hátán lenne, és már előbb kijött volna nem?
2012. febr. 20. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

A melegkiütés lányomnál sok apró pöttyöcske volt, és nem volt ilyen piros foltos, nagy kiterjedésű.

De azt nem tudom mi lehet. Vidd el dokihoz.

2012. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alinaaa ***** válasza:
Nekünk,ha jólemlékszem hasonlóak voltak-csak a háton. Bekentem sudocream-el és másnapra enyhült,a 2.napon pedig eltűnt-próbáld ki, szerintem az nem árthat.
2012. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kálváriám, hátha segít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!