Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszatérő "hörgés", hurutos...

Visszatérő "hörgés", hurutos mitől lehet? Az orvos mindig azt mondja, semmi baj, Sinupret+Cebion+Calcimusc és kész! De már harmadjára?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisfiam. Nem köhög, csak olyan hurutosan veszi a levegőt. Kedve ugyanolyan jó, mint máskor. Vigyem el másik orvoshoz?? Vagy mitől lehet ez nála??
2012. febr. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim és a húgom fia meg a nővérem fia is ilyenek voltak. 1 éves korukra elnőtték.
2012. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom is ezt csinálja. 2 hete meg volt fázva és rendszeresen szívtam az orrát, de ez a hörgés megmaradt. Mindig azt hiszem, hogy szívni kéne az orrát, de nem jön semmi, csak a befújt orrspray.

4.5 hónapos

2012. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is van mindig "hörgés" a recept ugyanaz mint amit írtál. Nyugi kinövik, de nagyon jó a sóbarlang is.
2012. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most picit megnyugodtam. Akkor adjam neki megint ezeket??

Váladék nincs az orrában.

2012. febr. 21. 17:21
 5/5 Mackó3 válasza:
az én fiam 4 hós,köhécsel,de nem lázas,mi is a sinuprettel próbálkozunk...remélem segít
2012. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!