Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ég a villany a gyerekszobában...

Ég a villany a gyerekszobában éjszaka? Vagy koromsötétben alszik a kicsi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én kislányom még velünk alszik, és nálunk tök sötét van. nekem azt mondta a védönöm, hogy nemjó, ha fénynél alszik, mert akkor azt fogja megszokni.
2009. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sólámpa ég, hogy odataláljak ha lefektetem, vagy ha felébred
2009. jún. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom is velünk alszik (egy szobában. Nálunk sincs teljes sötét, az utcai lámpa bevilágít, a redőny csak félig van lehúzva.
2009. jún. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk külön szobaában alukál és korom sötétben
2009. jún. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelzőfény világít a kezdetektől.

Én nem akartam sötétben altatni, mert azt olvastam, h kevesebb az esély bölcsőhalálra, ha van vmi minimális fény. Ezért vettem ezt a konnektorba dugható kis jelzőt párszáz Ft-ért. Szeretem, mert én is könnyen betalálok, ha (ritkán) felébred a lányom éjjel.

2009. jún. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
éjjeli fny világit a szobájában az első naptól fogva. és nem zavarja.
2009. jún. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
nálunk egy sólámpa ég a szobájában éjszaka, hogy betaláljak hozzá:-) külön szobában vagyunk, és ha éjjel ébred, így könnyebb odamenni. meg ő sem ijed meg, hogy sötétben valaki kikapja az ágyból, annyit éppen lát, hogyén vagyok. villanyt nem kell így kapcsolnom, csak szájába nyomom az üveget, és szinte el is alszik evés közben.
2009. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk velünk alszik a kicsi. A reluxa nincs teljesen sötétre engedve, így az utcáról szűrődik be fény. Ez nekem jobb inkább, mivel az éjszakai etetésnél nem kell lámpát kapcsolnom. Ha tudnám sem sem szoktatnám rá a sötétben alvásra, mert később nem biztos, hogy tudnék neki pl.vendégségben teljes sötétet csinálni.
2009. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pioci fény van, csak annyi, hogy ha esetleg felébred, odatalálja hozzá, és ne kelljen csörömpölnöm, míg odabotladozom hozzá. 9 hónapos
2009. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi egy szobában alszunk a kicsivel és egy kis lámpa ég, hogy ha felsír könnyebben odataláljak és ha éjszaka felkelek, akkor lássam.
2009. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!