Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert meddig lehet tárolni...

Tápszert meddig lehet tárolni a hűtőben? Meddig lehet újra melegíteni és megetetni a babát?

Figyelt kérdés
Most csináltam,de nem kellett.Be se kapta a cumit.3hetes baba
2012. febr. 22. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
ELVILEG 2ÓRÁIG TÁROLHATÓ, DE ÉN INKÁBB FRISSET CSINÁLNÉK
2012. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Én volt hogy 1 napig is tartottam a hűtőben...megszagolom és ha nincs rossz szaga,akkor tuti jó még.

Mivel még ilyen kicsi baba,azéert ne tárold eddig mint én

De egy pár órát lehet.

2012. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
A kórházban az ujjszülötteknek reggel bekeverik,és azt adják oda aznap.Ha este bekevered,reggel vagy éjjel oda lehet adni még.Semmi baja nem lesz a babának.Én is igy csináltam.
2012. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Az én kislányom elejétől fogva tápszeres volt.De én sose tárolgattam,hűtőbe meg egyáltalán nem tettem.Én a Bebát adtam a kislányomnak és annak a dobozára is rá van írva hogy max.1órát lehet állni hagyni és újra melegíteni nem lehet.Én mindig frisset csináltam neki.
2012. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is előre készítem meg az éjszakai adagokat.hummána lc pufát eszik és az nagyon nehezen oldódik aztán 3-5 perc mire elkészítem, vissza hűtöm. addig meg ordítson? felébreszti a házat. mig megmelegítem se nagyon bírja ki ezért van h apja fel kell h vegye annyira tombol, ha nincs a szájába rögtön kaja. 3 óránként me hiába kelek me éjszak nem 3 óránként eszik,van h végig alussza az éjszakát van h 5 óránként vagy 3 attól függ. 4 hónapos kis legény anyukája
2012. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Semmi baja nem lesz hűtőben, holnap még nyugodtan megkaphatja!

( Kórházban az nappalos reggel elkészíti, és egész nap az kapják-hűtőben tárolva.Néha 25 baba mellet idő sem lenne mindíg frissen készítgetni, ha pl 4-5nek szüksége van rá.)

2012. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hűtés nélkül 2 órát bír ki, egyébként hűtőben 24 órán át lehet tárolni.


A kórházakban mindíg előre keverik és hűtőben tárolják - tapasztalat.

Egyébként meg nem lehet mindíg frissen keverni, vannak olyan esetek, mikor vinnünk kell magunkkal ugyebár.. Azért illik elállnia 1-2 órán át. :) Szóval én úgy tudom, hűtés nélkül 2 óra.

2012. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként én sem szívesen öntögetem ki a drága tápszert! És szerintem rajtam kívül sokan vannak így még..
2012. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a tápszer egy piszok drága dolog, és luxus lenne szó szerint kiönteni. Amikor a baba neme eszi meg, akkor Aventos tárolóba beteszem a hűtőbe és a következő etetéskor odaadom neki. Amúgy a kórházban is tényleg egész napra kikeverik és úgy adják ki. Szóval ugye ez megint csak a pénz, pénz és a pénz. A tápszer gyártók érdeke, hogy minél többet használj el. Minél hamarabb vegyél újat. Nekünk nem lett semmi baja a babának attól, hogy éppen nem frissen adtam oda neki, hanem melegítve! :D
2012. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
A kislányom már 8 hónapos. Elejétől tápszeres és bizony én bekevertem előre 4 adagot mindig, mert AR tápszert kapott, ami sűrű és mindig csomós maradt. Van egy tupperwaros mixerem, aminek van teteje is, abban csinálom meg és abban tárolom is. Tökéletesen ki lehet keverni is benne, csak annyit öntök a cumisüvegbe, amennyi kell. Semmi, de semmi baja nem lett tőle.
2012. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!