Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor küldik ki az újszülött...

Mikor küldik ki az újszülött adókártyáját? Ti mikor kaptátok meg?

Figyelt kérdés

A nagyobbik lányomnál már 2 hetesen megkaptuk. A pici most lesz 2 hónapos és még nem kaptuk meg, ezért érdekelne hogy ti mikor kaptátok meg.....

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 24. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Jövő héten leszünk 3 hónaposak, még mindig nincs meg.
2012. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. gyereknél nem is kaptunk adókártyát, hanem egy levelet a babakötvényról, abban közölték az adószámát. Második gyereknél elég hamar kaptunk adókártyát, meg is lepődtem. Nem tudom min múlik, hogy kap-e vagy nem. Adószámot kapott? Mert akkor már nem lesz kártyája, szerintem.
2012. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most vagyunk 1 hónaposak, és mi se kaptuk még meg. Felhívtuk az Apehot, és azt mondták valami baj van a kártyák gyártásával. Azt mondták ha kell az adószám, akkor menjünk be a helyi apeh irodába, és a számról adnak egy hivatalos papírt. Nekünk az adókedvezmény miatt kell a szám, mert már nem magzat, hanem élő személy.
2012. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell semmihez nekünk, csak érdekelt hogy más is így van-e, vagy csak a miénk keveredett el.

Még adószámot sem kaptunk, nem csak kártyát.

De legalább már tudom hogy miért nem küldik. Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2012. febr. 24. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én már nem bízok benne, hogy maguktól kiküldik. Kisfiam 5 hónapos és semmi. A számát tudjuk, mert rajta volt a babakötvényes papíron, amit az államtól kaptunk.
2012. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!