Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babánál mi a...

13 hónapos babánál mi a megoldás? Fél az idegenektől.

Figyelt kérdés
Már fél éves korától fél az idegenektől, de a ritkábban látott rokonoktól is sírva fakad, van egy kis kutyánk akit nap mint nap leviszünk vele sétálni és akkor ugye jönnek az ismerősök és tőlük is mindig sírógörcsöt kap, a szomszéd kisfiú viszont mindenkire nevet (egyidősek). Van ere megoldás, valaki jár még ebben a cipőben?
2012. febr. 24. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ő egész egyszerűen ilyen személyiségű! Ezen szerintem ne akadj fönt..! Örülj hogy így nem menne el akármilyen idegennel! Az sem jó ha egy baba túl barátságos! Nyugi, ő ilyen! Te, vagy párod gyerekkorodban milyenek voltatok?? Járj utána szerintem :D
2012. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom volt ilyen, mint a te babád. A fiam viszont pont az ellentéte, őt bárki elvihetné, egy hangja sem lenne, csak nézne csodálkozva, aztán vigyor..:) Nyugodj meg, a lányom már iskolás, most sem barátkozik könnyen, de ha valaki kezdeményez, akkor általában barátságosan fogadja. Én nem bánom, hogy ilyenek, mindketten úgy jók, ahogy vannak!:)
2012. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is fél(15 hós), de főleg a nőktől(atyala-patyala).Volt aki azt mondta ez a szeparációs szorongás.Az első gyerekemet nekem is bárki elvihette, természetesnek vette.Az idő majd megoldja, észre sem veszed, hogy volt ilyen probléma.Persze én próbálom távolabb tartani az embereket, ha látom, hogy kezd félni,de valaki csak nem érti és mászik rá a gyerekre akkor is.
2012. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!