Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszi cipőt (Elefanten)...

Tavaszi cipőt (Elefanten) lehet már kapni a Deichmanban?

Figyelt kérdés
Nézelődött már valaki? Ti már megvettétek? Ha nem, mikor fogátok?
2012. febr. 25. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Újat még nem láttam - múlt héten voltam benn - de kifutó tavalyi modelleket igen, ezeknek az ára is elég jó. Én még nem akarom megvenni, csak amikor már konkrétan rájuk is adom, mondjuk ez gondolom pár hét már csak, de hihetetlen sebességgel nő a lábuk, szóval csak akkor veszem meg, amikor már aktuális.
2012. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavalyi modellek vannak meg. Bár meg nincs learazas, nekem azt mondtak, majd márciusban. De meg jó az őszi cipője is, csak az belül belelt. Nem tudom, meddig tudja hordani. Majd utána veszek másikat, lehet, hogy olyat, ami kicsit nyitottabb.
2012. febr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én láttam jókat, 8-9-10 ezer forintokért.Nem tudom, hogty tavalyi modellek-e, nem láttam új kollekciót jelölő táblákat, úgyhogy gondolom azok.De ha lesz leárazás márciusban akkor meg fogom nézni megint.

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!