Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt cipőt 15...

Vennétek használt cipőt 15 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Jó minőségű (siesta vagy elefanten), keveset használt cipőre gondolok. Szerintetek "deformálódik" míg az első baba használja?
2012. febr. 25. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az adott cipő talpát nézem. Ha nincs rajta kopás, akkor nem is deformálódott. Ha le van járva/kopva, akkor nem veszem meg.
2012. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
igen! ritka, hogy egy ennyi idős gyerek tönkretegye a cipőt, többnyire csak melegíti a lábát a babakocsiban
2012. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én cipőt nem szoktam használtan venni!Kedden voltunk ortopédusnál(magán) és azt mondta,hogy a drága cipők a szülők becsapása(eddig mindig drágát vettem),azt mondta nem drága cipő kell,csak az a fontos,hogy ne legyen benne hosszemelő,és jó hajlékony legyen a talpa,és egy fél centivel legyen hosszabb,mint a gyerek lába,amikor rajta áll.

Üdv:20 hónapos kislány anyukája

2012. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

úgy vagyok vele, hogy inkább olcsóbb új cipő mint használt márkás cipő.

árban sincs különbség, akkor minek kísérletezzek a gyerekem lábán? szerintem nem éri meg.

2 hete vettem a deichmannban 2db tavaszi cipőt 3000.-ért (le voltak árazva, ráadásul a 2. féláron volt)

szerintem ennyiért használtat nem is lehet venni :)

2012. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele: inkább olcsón újat, mint használt márkásat. Én is a Deichmann-ba fogok menni és Elefanten helyett Bobbi Shoes-t fogok venni.

És most nagyon megnyugtatott a válasz, hogy nem kell márkás cipő.

2012. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jajj ne csináljátok,NE vegyetek/adjatok a gyerek lábára használt cipőt. Nem a talpának elkopása a lényeg. Igazából nem is látható,hogy belül hogyan alakul a babalábra,minden lábikó más és más. Apró kis ferdülések,hibák,aztán ráadod a másik lábára és hosszútávon nagyon nagy bajokat okozol vele!!!!

Inkább olcsóbb de ÚJ cipő!!! Nekem 20 éves koromban jött elő egy olyan lábbetegségem,amely fájdalommal jár és sajnos együtt kell élni vele és nagy százalékban a nem megfelelő gyerekkori cipőhasználat az oka.


Ne sajnáljátok a pénzt új cipőre!!!!!!

2012. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!

Akkor most a kisebb tesóra nem adhatnám rá a nagyobb kinőtt cipőit?

2012. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én nem adnék. a nagynak más a lábboltozata akkpr is ha testvérek. csak azokat a cipőket raktam el amit még babakocsiban használtunk, tehát nem állt a lábára benne vagy minimálisat
2012. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Bocsi az off-ért, de ez bennem is felmerült, hogy sokan a nagyobb cipőjét ráadják a kicsire. Akkor ez családon belül nem igaz? Mert szerintem sem egyforma 2-3 gyerek. Van egy szomszédom, 3 gyereke van, és most a legkisebb hordja azokat a cipőket, amit előtte a 2 nagy gyerek már hordott. Tehát 1 cipőt 3 gyerekre adott. Oké, hogy Siesta és nekem is csak azt ajánlotta, hogy márkásat vegyek. És ha nem telik rá, akkor használtan vegyek márkásat... Nem vitatkoztam vele.

2012. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi is a Deichmannban vettük a kislányom 2 pár téli bakancsát. A tavaszi és nyári cipőket is ott fogjuk venni!
2012. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!