Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. hány C°-tól cserélitek le...

Kb. hány C°-tól cserélitek le az overált tavaszi kabát+nadrágra, ha kimentek levegőzni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy nagyon fázós vagyok, de tényleg. Mindig úgy öltöztetem a gyerekeket, ahogy én magam is öltözködöm. Igaz, nem overálban jártam, de harisnya+egy nadrág alulra+egy nadrág.Amikor már melegem van, akkor veszek le egy réteget a gyerekekről is. Mostanában biztos nem, az imént esett le nálunk 5cm hó, és hideg szél is fúj...
2012. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A múlthét közepén, illetve hétvégén elővettük a sima bélelt nadrágot, és azt adtam rá overál helyett. Napon 16-18 fok volt, és nagyon jót sétáltunk így.

Ma viszont egész nap havazott, fújt a szél, úgyhogy megint overálban sétáltunk a hóesésben.

Szóval én már elővettem egyel vékonyabb nadrágot is, a tavaszi kabáttal azért még várok, mert az még tényleg vékony. De 5-10 fok környékén én már csak a bélelt nadrágot adom rá. Ősszel is kb 0 fokig azt használtuk csak, és mínuszokban vettem elő az overált.

2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vasárnap úgy mentünk ki sétálni, hogy harisnya, bélelt nadrág, 1 pulcsi és elég volt a vékonyabb kabát.

Ma megint a téli dzsekijét adtam rá, igaz, ma egész nap kocsival voltunk, nem igazán volt szabad levegőn, annyira hideg volt és szakadt a hó.

2012. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!