Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hullik ki a babahaj, és...

Mikor hullik ki a babahaj, és hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Akkor teljesen kopasz lesz? Honnan tudhatom, hogy már nem babahaja van a kislányomnak? (jelenleg 3 hetes)
2009. jún. 7. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, de észre fogod venni, mert minden tiszta haj lesz ahova leteszed. Nekünk főleg a kiságy volt olyan.Meg fésülés közben is sok haja kihullik, de gyorsan nő másik.
2009. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz teljesen kopasz, legalábbis az én fiam nem lett az. Először a feje tetején kezdett ritkulni a haja aztán oldalt. De miközben oldalt hullott, a feje tetején már kezdett nőni az új hajacskája. Legvégül hátul hullott ki a hajunk, de mostanra már az is majdnem teljesen kicserélődött, egy kb. 1,5 x 1,5 cm-es kopasz foltocska van csak hátul és most 7,5 hós.
2009. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem, nem lesz teljesen kopasz, nem egyszerre hullik ki
2009. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Folyamatosan hullik nekik,viszont azoknál a babáknál látványosabb ez,akiknek ritkább,kevesebb a hajacskájuk.Képzeld a kisfiamnak hosszú,dús haja van pedig a tőlünk örökölt gének alapján tök kopasznak kellene lennie..:)
2009. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 4 hónapos, rengeteg hajjal született, és egy szál sem hullott ki a mai napig, legalábbis nem vettem észre. Csak annyi történt, hogy kivilágosodott.
2009. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem hullott ki. Csak ránövesztett. A babahaja már a háta közepéig ért, de csak 1 csíkban, úgyhogy levágtuk neki, hogy egyenletesen vastag legyen. Nagyhajú babáknak nem hullik ki a hajuk, már elég erősek a hajhagymák.
2009. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam csak hátul és oldalt kopaszodott egy kicsit. Most 7 hónapos csini kis frizurája van, új és babahaj együtt. Szerintem ez babafüggő dolog, láttam már majdnem kopasz babát is. A haja meg folyamatosan megy el, és közben nő is az új, legalábbis nálunk így volt..
2009. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!