Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetnétek 11...

Hogyan öltöztetnétek 11 hónapos babát babakocsis sétához 10-12 fokban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 14 fok volt,de az a 2fok nem sokat számít.Kisfiam 10 hónapos,adtam rá egy vékonyabb harisnyát rá egy nadrágot,nm volt bélelt,volt rajta egy rövidujjú body,egy hosszúujjú póló,egy vékonyabb pulcsi,és egy bélelt dzseki,egy zokni,egy kis cipő,és egy vékony sapka,nem fázott,melege sem volt jól érezte magát,és kb 1-1,5 órát voltunk kint.
2012. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos lányom ma 12 fokban így volt kint.

Harisnya, bélelt nadrág, hosszú ujjú body, hosszú ujjú póló, bélelt kabát.

3 órát voltunk kint.

2012. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány foktól nem adtok overált babátokra, mikortól elég a harisnya bélelt nadrággal?
2012. márc. 2. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából én mínuszok alatt is adtam rá harisnya-és nadrág kombinációt, viszont akkor vastag pléd és lábzsák is volt rajta pluszban. 5-10 fok körül én már nem overálozok amúgy sem, mert lányom nagyon nem szereti. Inkább viszek magunkkal egy plédet és ha fázik, kevésnek bizonyul a ruha rajta, akkor még azzal bebugyolálom útközben.
2012. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8-10fok alatt,adok rá,overállt,természetesen 2-3 fok felett nem nagyon adok ruhát az overáll alá (1.)
2012. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek én is? :) Szóval a babakocsi lábzsákját, vagy takarót tesztek a babára?
2012. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen a babkocsink ilyen zsák van hozzá ezt teszem a babára hidegben,ha hidegebb viszek még egy takarót is,vagy leszedem a zsákot és viszek egy takaró ha fázna így tavasszal.

[link]

2012. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!