Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Cicista" babákkal is előfordu...

"Cicista" babákkal is előfordul, hogy elválasztják magukat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

XD


Cicista?Nyááá jót nevettem:D

Igen a kis ciciterroriáló manók is leválasztják magukat.Én másfél évig voltam függő,aztán hopp lecuppantam anyum legnagyobb örömére mert állagra és méretre is mazsolaszerű volt anyum cicije:D

2009. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Az én ciciimádó törpeterroristám 2 évesen tavaly novemberben volt kénytelen lemondani róla. Nem volt egyszerű :P De idén novemberben kezdem újra a dolgot. Ha nem kezdtünk volna bele a kistesó-projectbe, szerintem még mindig cicifüggő lenne a fiam, én meg mint az aszalt szilva :)
2009. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a leválasztás korán és hirtelen történik, akkor beszélünk cicisztrájkról, ami mögött lelki okok állnak. Egyébként előbb-utóbb a babák leválnak maguktól, ez a normális.
2009. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!