Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy magától át áll...

Lehet, hogy magától át áll 8.5hós kislányom a nyári időszámításra?

Figyelt kérdés
Eddig minden reggel 7-kor kelt, pár hete már fél7 és 6-kor. Mindent lesötétítek,nehogy a korábbi fény megzavarja,de mégis ébred. Nem mindig szól,h menjek, néha fél órát is eljátszik még magában. Ezek szerint nem lesz gond az óraállítással?
2012. márc. 8. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár napig az én 1 éves lányom is ezt csinálta, de később is akar elaludni és ma pl 8-kor kelt. Szerintem is ez van benne
2012. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ahogy reggel egyre korábban van világos, ők is egyre korábban kelnek. A lányom is ezt csinálja, mostanában fél 7 körül kel fél 8 helyett, de este fél 9 helyett már fél 8-kor alszik. :)
2012. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát az én fiam is ezt csinálja egy hete kb 6 fél 7 fele kukorékol aztán mega nyűgös délelőtt, de az istenért nem aludna vissza......10 hónapos most!Nálunk viszont nem alszik el este egy pereccel sem hamarabb, sőt 22 óránál hamarabb nem lehet lenyomni megy,pakol,romból,stb:)
2012. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oksa,szóval nem vagyok egyedül...

Este szinte fél órával később alszik, kb. negyed 10-kor. Délelőtt nagyon nyűgös,alig akar tízóraizni,mert már aludna. Viszont most nappal 2x alszik 1.5 órát,előtte nem volt ez így! :)

2012. márc. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!