Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? 3,5 hetes a...

Mi lehet a gond? 3,5 hetes a kislányom, és 3 napja nem hajlandó megmaradni a bölcsőben, ha elalszik a kezemben, és lefektetem, 10 perc múlva fent van és üvölt. Csak ölben van el, esetleg apa mellkasán. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a hasa fáj?a fiamnak is kb így kezdődött,nagyon nyűgös volt a hátán,állandóan felhúzta a lábait,és nyűglődött.Igaz,mi kiságyban altattuk-de próbáld meg hasra fektetni.
2009. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is volt, de nálunk annyi volt még, hogy nagyon feszítette magát. Felhívtam a védőnőt és azt mondta, hogy fáradt a gyerek. Tehát rakjuk le az ágyba, ha picit sír keményítsük meg a szívünket hagyjuk, nyílván ha nagyon belemelegszik meg kell nyugtatni, de martadjon az ágyban, és hagyjuk amíg el nem alszik. Nem igazán hittem, hogy ez a baj, de az első altatás hosszú volt, sokat is aludt, aztán a következő könnyebb és így tovább. Az a nap volt nehéz, de utána minden ok volt újra. Ja és előtte ha felébredt sírt, ez sem volt megszokott, de aztán kipihente magát és minden ok volt.
2009. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hason elvan egy darabig, most hogy kipróbáltam, de egy idő után égtelen ordításba kezd, gondolom, mikor elkezd csikarni a kis hasija. Adom neki az infacolt, de nála sajnos nem használ, szóval ha betölti az 1 hónapot, akkor váltunk. Valami talán használ szegénykémnek.

Sajnos megnyugtatni csak úgy tudom, ha kiveszem, máshogy semmi nem használ. Apa mellkasán elalszik, ha nem csikar nagyon a pocija.

2009. jún. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!