Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vigyem sétálni a...

Hogyan vigyem sétálni a babám? A kúszós-mászós korszakában van.

Figyelt kérdés
Azóta utálja a sétát. Neki most az a pálya, hogy a nappaliban krejcméltozik föl-alá. Ülni még nem tud, így hónapok óta hason feküdt a babakocsiban a séta alatt. Ez eddig működött is, de most már ott is kúszni akar, négykézláb áll, feltérdel - no meg méltatlankodik, szenved és sír, kiabál. Negyed óra elteltével egy téboly a séta. Már arra gondoltam, viszek egy pokrócot a közeli parkba és letáborozok vele, csak nem akarom h összeszedjen vmi betegséget vagy megbüntessenek a "kempingezésért". Sajnos lakótelepen lakunk és nincs rendes erkélyünk, így nem tudom máshogy megoldani a levegőzést. Ti hogyan vittétek sétálni a babátokat ebben a korszakában?
2009. jún. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hátonfektetve nem probáltad?


Mennyi idős a babád? "csak" kúszik vagy mászik is?

2009. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babám is mászik, a babakocsiban is inkább nézelődne. Amíg nem ült stabilan, félig ülő helyzetbe emeltem a kocsiját, amióta tud ülni felültetem rendesen. Viszont én mindig az alvásidőre időzítem a sétát, akkor megyünk le, amikor már álmos, így szinte rögtön alszik és ébredés után maradunk még lent kicsit akkor engedem nézelődni,mert ébredés után még nem olyan aktív, hogy ki akarjon mászni a kocsiból. Persze mindig bekötöm, még, ha fekvő helyzetben van is, mert rögtön hasra akar fordulni, onnan meg rögtön feltérdel. A pléd szerintem jó ötlet, nem hiszem, hogy megbüntetnének, csak vigyázz, hogy ne kutyasétáltatós helyre üljetek.


Jó sétákat nektek

2009. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam háton is, kicsit megdöntve a támlát, de azonnal forog hasra. A mászást most próbálgatja, szerintem napokon belül elindul. Egyelőre négykézlábra áll és vadul hintázik. A kúszás már nagyon megy :). Csak az a vacak séta nem volna! 7,5 hós.
2009. jún. 11. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahahaha!! Nálunk is ez van mondjuk az én gyerekem most kezdte 11-hónapos,még nem jár de megáll egyedül,kapaszkodva lépeget.. Nagyon vicces a baba kocsizás,nem engedi hogyy bekössem hisztizik,de simán kifurja magát a szíjból. Áll a babakocsiba ugrál, rugizik, így 5.-tel megyünk és állandóan fogom a karját. Elől kapaszkodik és dede+ mamammm ezeket kiabálja :)))))))
2009. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húúú, utsó, ti is igazi látványosság lehettek! :))
2009. jún. 11. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdte a mászást már rendesen felültetheted a babakocsiban, na nen napi 2 órára, de akkor már lehet picit ültetni. Így annyira érdekes lesz a világ, hogy eszébe sem fog jutni hasrafordulni.
2009. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz, az a jó módszer amit valaki előttem írt, amikor fáradt akkor vidd sétálni hátonfekve.

Az enyém 11 hónapos, kimászik a babakocsiból.

Ha fogom az egyik kezét (vagy mindkettőt) úgy már tud sétálni szóval kocsi nélkül megyünk a játszóra. :)

2009. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!