Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred 8 hónapos kislányo...

Miért ébred 8 hónapos kislányom minden nap 4kor fel?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat. Inni se kel fel, este 8kor letettem, reggel 7kor kelt. Egy hete viszont minden nap 4.20kor megébred és jelzi, hogy fent van. Cumit adok neki, jobb esetben elalszik, de van amikor 1 órát is játszik az ágyba és kiabál. Épp elég, én már nem alszok vissza. Valaki volt ilyen helyzetben? Mi vált be, és tudtátok, hogy mitől volt?
2012. márc. 17. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Velünk is ez történt,egyszerűen csak berögzült az az időpont (velem is számtalanszor előfordult h napokig ugyanabban az időben ébredtem),két dolgot próbálnék ki: apa megy be cumit adni/senki nem megy be. Így nem kap figyelmet és visszaaltatja magát,jó eséllyel 1-2nap múlva már nem ébred. Magától nem veszi be a cumit?emlékeim szerint ilyen idős korban már megoldják.A mozgásfejlődés is megzavarhatta de mivel nem sír és eljátszadozik,szerintem nem éhes.
2012. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de nálunk is ugyanez a helyzet, általában max. 6-ig vissza lehet altatni, de aztán esélytelen, hogy tovább aludjon (10 hónapos). Én is ki akartam írni a kérdést, mert fogalmam sincs, miért csinálja ezt egy jó ideje. Ja, és reggel 8-kor már fáradt. És még most jön az óraátállítás:O
2012. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos apát nem tudom beküldeni, mert éjszaka dolgozik, így muszáj nekem menni. Nem teszi vissza a szájába a cumit, mert éjjel nála ez esélytelen, napközben meg nem kell neki. Ha nem megyek be hozzá, akkor egyre hangosabban kiabál. Koraszülött baba volt, 2 hónappal előbb jött, és most kezdi a kúszás-mászást, lehet, hogy ez zavarja meg. Remélem hamar visszaáll a rend. És nem ébred meg éjjel. Éhesnek biztos nem éhes, jó étvágyú napközben, 3 hónapos kora óta éjjel nem kér ennivalót.
2012. márc. 17. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!