Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiunk lesz de sajnos nevet...

Ssklara kérdése:

Kisfiunk lesz de sajnos nevet még nem sikerült választani ebben szeretném ha segitenétek. Tudtok?

Figyelt kérdés
A vezetékneve Sánta lesz és ehez szeretnék valami különleges ritka szép könnyen megjegyezhető nevet amit becézni is lehet.
2012. márc. 19. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Dávid, Márk, Roland, Patrik, Benedek, Oszkár, Olivér, Medárd, Arnold, Előd, Álmos.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Nem tudom, hogy mennyire felenek meg a ritka és különleges kritériumnak, de szerintem ezek illenek a vezetéknévhez, és szépek is.

2012. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom mennyire számít nektek,hogy milyen gyakori a név,amit adni akartok,de innen tudsz szemezgetni,melyik ritkább,melyik Gyakoribb.

Sőt itt egy névkalkulátor is : [link] segített.A felajánlott nevek közül választottunk. :)

2012. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A névkalkulátorban csak az első 10-et vettük számításba.Igaz ez is sok,de mégis leszűkült valamennyire.Sok sikert
2012. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM ANNYIRA KULONLEGESEK AMIKET IROK DE KONNYEN MEGJEGYEZHETOEK


ARMIN, ZENTE, KONRAD, MERSE, MIRON, MOR, NORMAN, GELLERT


VAN MEG RENGETEG AMI FEL LEHETNE SOROLNI, DE UGY KINEK MI A SZEP :) EN NEM SZERETEM A FERFI NEVEKET BECEZGETNI A FELSOROLASBOL LATSZIK IS, HOGY EZEKET NEM IS LEHET :)

2012. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zalán.De minek becézni?
2012. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek várom még az ötleteket ha van
2012. márc. 19. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Dorián

A mi kisfiunkat így hívják, és Dodónak becézzük.

2012. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár ötlet: Patrik, Zsigmond, Ákos, Erik, Endre, Vendel, Vince, Albert, Andor, Döme, Norton, Norman, Alfonz, Flórián, Ágoston, Szabolcs, Attila
2012. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!