Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem akar menni a...

Akinek nem akar menni a gyermeke bölcsibe, mit mond neki? Vagy mit ígér? Olyan rossz, hogy mindig sír, még akkor is ha megy érte valaki.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is sírt, sajnos. Először nem, de bántották a gyerekek, és a gondozónő nem figyelt eléggé. Azóta mindig sírt, ha mentünk, én mondhattam bármit. Megkérdeztem szakembert, azt mondta, hogy ez nem az elválás miatt van, hanem mert rossz élménye volt, és ez ellen én nem tudok nagyon mit tenni. Annyit, hogy nem viszem. Én akkor most nem viszem, mert még nem dolgozom, de szeptembertől muszáj lesz, már előre félek, remélem addigra elfelejti.

Nálatok mi a sírás oka? Utánad sír, vagy bántotta egy gyerek, vagy nem szereti a gondozónőt?

2012. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekunk miniovi van

a minioviba csak jo gyerekek jarhatnak.. sokat meseltem rola, es ugy forgattam a szavakat, hogy valahogy jutalom lett az ovi (akkor is, ha a gyerekeket nem szereti).

sok kepet mutattam neki rola, eljatszuk, hogy o az egyik ovoneni, en a masik, meg ilyenek

amikor beteg volt az estimese nem békás és mazsolaéstádés kellett hogy legyen,hanem miniovis, szoval bejott :D

2012. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!