Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó éjszakát tápszerekről...

Jó éjszakát tápszerekről vélemények?

Figyelt kérdés

Gondoltam veszek a kisfiamnak, hogy estére laktatóbbat kapjon. Néztem a Milupát és a Bebát is.

Van esetleg valakinek tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Ér valamit? Vagy fölösleges megvenni?

Olyan az állaga, mint a bukás elleni tápszernek? Vagy csak szimplán laktatóbb?

Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 20. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges megvenni,mert nem laktat jobban, a kalóriatartalma is ugyanannyi.Nekem doki és a pastikus is mondta,na meg tapasztalat is.
2012. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk meg hasznal. Eddig egyszer kelt ejjel szopizni, de amiota adom neki az ejszakai tapot, reggel 6 körül kel. Azt viszont en sem ertem hogy müködik. Mert csak 3 kaloriaval van benne több, mint a normal tapban. Vagy az a kulcsa a dolognak, h nagyobb a merö kanala. De ez sem lehet, mert 170ml vizhez 4 kanal kell.
2012. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az én görényem meg van vele elégedve. este szokott kapni heti 1x 2x utána jókat alszik tőle. szerintem gyereknél is valahogy így működhet
2012. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak is jó volt. Amikor hajlandó volt meginni, akkor jol aludt tőle.
2012. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam sokkal jobban alszik,és sokkal tovább mióta azt kap vacsira laktatóbb is volt.Bár előtte mi H.A. tápot használtunk.Beba Jóéjszakát tápszer.nekünk bejött.
2012. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:
Köszönjük 3-nak a hasznos választ, levontuk a konzekvenciákat.. :)
2012. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!