Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet a kekszen kívül a...

Mivel lehet a kekszen kívül a glutént bevezetni 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Megkóstoltam a reszelt keksze almát, de pfujjj... Elnyomja a gyümölcs ízét. Van más megoldás? Pl. a zabpehely? Ti hogyan csináljátok? Ja, és tejpépes, tejes dolgok nem jöhetnek számításba, mert ekcémás a lányom, orvosi javaslatra még sokáig mellőzni kell.
2012. márc. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Akkor turmix: banán + vízbe beáztatott keksz. Nem kell sok időre, csak amíg a babakeksz magába szívja a vizet.

Összeturmixolod és megpróbálhatod.

A banánnak édes íze van, az almából lehet hogy éppen savanykásabbat fogtál ki!

Nálunk is volt ilyen, pont emiatt.. megkóstoltam.

Jelenleg 8 hónapos a lányom és most mániája, hogy citromot kell facsarnunk minden ételébe..

2012. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Van tejmentes gabonapép. Amit én ismerek az a DM (Babylove) bio 3 gabonás pépje, meg a milupa 7 gabonás pépje ( [link] De adhatsz zabpelyhet is nyugodtan.
2012. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Milumil 7 gabonás pép nagyon jó és nagyon sokáig elég!

Zabpehely, rozspehely, árpapehely, búzapehely, vagy lehet ezek kombinációját is kapni (Coop)

Az alma-keksz tényleg borzalmas :)) Én is kóstoltam, viszont a lányom megette, de azért hanyagolom...

2012. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. márc. 24. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
kerves kerdezo! nelem az allergologus gabonapelyhet ajanlott, amiben nincs tejpor hozzaadva. a babakekszekben is van tejpor(pl a Nestleben)
2012. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!