Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakori, hogy a füllyukasztásn...

Gyakori, hogy a füllyukasztásnál nem szimmetrikusan csinálják a fülbevalót a Picinek?

Figyelt kérdés
Ma csináltattuk meg a kislányunknak a fülbevalót de ha alaposabban megnézem, a bal oldali lyuk lejjebb sikerült mint a jobb oldali. Valakinél hasonló?
2012. márc. 27. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kislányod?

Az én kislányom 8 hetesen kapott fülbevalót. Ha jobban megnéztem, akkor nekem is úgy tűnt, hogy a jobb lyukacskája lejjebb van egy szúrásnyival. Most 8 hónapos és teljesen egyformának találom a lyukacskáit. Még jó, hogy nem hagytam benőni, hogy aztán később újra lyukasztassam neki.

Lehet nálatok is hasonló lesz a helyzet.

2012. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én kislányom hat hónapos és elég jó nevű szalonban csináltattuk a fülbeavlaóját, nekem viszont úgy tűnik (sőt nem csak nekem) hogy az egyik lejjebb van mint a másik ...
2012. márc. 27. 19:59
 3/4 Akire77 ***** válasza:
Szia mi is 2hete csináltattuk.A kislányomé sem egyforma pedig elötte még be is rajzolták hogy hova kerül a fülbevalo,ennek ellenére az eggyik szemmel láthatoan beljeb van.
2012. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akire77 ***** válasza:
Bocs lemaradt,6 honapos a kislányom
2012. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!