Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok/szeretitek a...

Használjátok/szeretitek a Pampers Sleep&Play pelenkát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem gumis a záró része.
2012. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbáltuk, nem vált be, nem elég a nedvszívó képessége. Mi a zöld Tesco-sat használjuk.
2012. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Majdnem egy hónapja tettem fel én is hasonló kérdést,mert akciós volt a Penny-ben.Azóta használom,még van abból a csomagból.Napközben csak ez van rajta,estére nem merném feltenni.A legrosszabb hogy nem gumis a dereka emiatt vagy eláll vagy szorít.Ha ezt nem vesszük figyelembe akkor egész jó,1x úgy kakált bele hogy nem vettem észre és nem folyt ki belőle,ha jól rakod fel akkor e pisit is jól bírja.

Összességében ha lesz megint jó akció akkor veszek egyébként nem.

Bocs,hogy hosszú lett.

2012. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Használtam, utáltam, soha többet nem veszek.

Nejlonos, nem gumis, nagyon vacak.

2012. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyetértek az útólsóval!! alig vártam hogy el fogyjon!!!minden kifolyt belőle mintha nem is lett volna bepelenkázva!!!
2012. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Először nem jött be, de már egész jól megbarátkoztam vele. Gondolkodom, hogyha elfogy a 2 csomag zöld pampers, akkor váltok erre.
2012. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kíváncsicska ***** válasza:
Én ajándékba kaptam és mivel pelust kellett váltani mert amit addíg használtunk az kiütötte (másik méret)gondoltam hú de jő hogy itt van.Bírta a nappalt és az éjszakát is nálunk (este 8-reggel 6-ig kb)Aztán elfogyott és venni akartam.3-4 üzletet is végigjártam akkor nem volt sehol emiatt vettem aktive baby-t.Jobban tetszik mert gumis a dereka.És nem mellékes könnyebb hozájutni (legalábbis felénk, ha nem akarok bemenni Tescoba mondjuk csak 1 pelenkáért).
2012. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kipróbáltuk, de soha többet nem veszek!

Az indokok:

- nem elég jó a nedvszívó képessége, így gyakrabban kell cserélni, vagyis nem olyan gazdaságos, mert 2x annyit elhasználok belőle

- nem gumis a dereka, így kényelmetlen a lányomnak

- könnyen kifolyik belőle minden, mert már jár a kicsikém

- nem bírom az erős illatát elviselni


Korábban Activ Baby-t használtunk, de mostanában aranyárban adják a környékünkön, így Liberot használunk már kb 2 hónapja, és nagyon meg vagyok elégedve vele.

2012. márc. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotkat!

Én barátnőmtől kaptam 2-es méretből pár darabot ami neki kimaradt, és annak gumis az oldala! Létezik ez? Én is úgy tudtam hogy nem gumis, azért nem vettem soha a nagyobbik gyerekemnek. (van egy 1 és 21hós gyerekem) Szóval a 2-es méret nagyon szimpi volt- nagyobbat a nagyobbnak akkor viszont nem veszek!

Viszont az aktív babinek iszonyúan elszállt az ára- mi is liberot használunk azóta. :(

köszi!!!

2012. márc. 28. 08:14
 10/14 anonim ***** válasza:
1 csomaggal elhasználtunk,de nem jött be,mert nem volt gumis a zárórésze! Alig vártam,h elfogyjon. Én Babylove párti vagyok. :)
2012. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!