Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes Stokke EVO babakoc...

Mit érdemes Stokke EVO babakocsihoz venni már fél év feletti babának? Lépcsőzni hogyan lehetséges vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a modell, és lerendeltük hogy lecseréljük a mostanit. A nyári szettnél tetszik a flottír bélés de maga a választható szín nem igazán... Ráaádsúl a babakocsi teljes szettben van és napernyő is van hozzá. Érdemes venni? Más a kupola sokkal?

A téli szettet ha megveszem akkor a lábzsáknak lesz szerepe külön? Csak azért kérdezem, mert jobban tetszenek a termooverálok és a kabátka+ vagány nadrág+ kiscipő amiben a többi babakocsiba is beleültetik a babákat. Igazán hidegbe meg nem indokolja semmi, hogy kivigyem. Esetleg valami hasznos kiegészítő amit tényleg használtok vagy nagyon szerettek és praktikus? (pelenkázótáska az benne van meg a bevásárló,napernyő,pohártartó, szúnyogháló,esővédő a sport és a mózes)


2012. márc. 29. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk pohártartó,napernyő,ezek,amit külön megvettük hozzá,a téli,nyári szett szerintem felesleges.max a pelenkázó táska lehet jó még.de ennyi szerintem.nekünk a napernyő nagyon jó volt.
2012. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ezek lesznek mind hozzá. Mert új a színe és limitált kiadás így napenyő meg pelenkázó is alapfelszerelése (+ mózes) és ajándék pohártartó is van. Kíváncsi lennék, hogy a hidegben valóban használható-e a lábzsák vagy hol van a váltás a téli szettre (hőmérséklet szempontjából). A téli az nekem nagyon tetszik így azt mindenképpen szeretném. Viszont a nyárit kissé csúnyának találom. De a flottír ülés az tetszik, mert jó ötlet. Esetleg valakinek tapasztalata hogy érdemes-e a kupoláját is cserélni nyárira mert annyival szellősebb lenne? Nem ismerem ilyen részletességgel a tartozékokat és a babakocsi is rendelve érkezik.(bár már a modellt láttam ezt a 2012-es színt még nem) Ráadásúl ehez nincs lábzsák csak vagy a sötétkék vagy a beige...(ez egyébként a blue melange. Szóval ha ajánlott a nyáriasítása (bár napernyője van) akkor még most tudnám korrigálni a rendelésemet mielőtt átadják a terméket a futárnak.
2012. márc. 29. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyári szett nem feltétlen kell hozzá, pláne, ha nem tetszik. Eleve olyan a kupolája az eredetinek is, hogy egy részét fel tudod hajtani és egy patenttal rögzíteni, ami alatt szúnyogháló van, tehát szellőzik. Esetleg frottír bélés tudsz hozzá venni vagy csináltatni.

Ami a lépcsőzést illeti még kisebb volt a lányom, kiválóan működött, most már 10 kg felett van, így nehézkesebb az ő és a kocsi súlya már elég nehéz. Egyébként simán ült benne,azt a kis billenő kart átpattintottam, hátsó rész lábbal benyom és már lépcsőztünk is.:)

2012. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!