Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac-tápszer-tejbedarapép-te...

Sinlac-tápszer-tejbedarapép-tejberizspép? Most akkor mikor melyiket mivel keverjem?

Figyelt kérdés

már teljesen összezavartak mindenki mást mond védőnő anyukák.....stb

tápszeres.délben eszik utána kis tápszer még csúszik,de nem keverem bele,bele kéne???

sinlac-ot a védőnő mondta hogy irassak neki.

akkor azt most külön kapja vagy mikor fontos neki??

köszönöm a segítséget.


2012. márc. 29. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hogy az ebéd (ha jól értem már szilárd étel) után iszik kis tápszert, nem baj, ez a te döntésedtől függ, illetve, hogy igényli e a babád (az enyém attól kezdve h kanalaztam neki, inni nem volt hajlandó a tápszert). Nem kell feltétlen elhagyni.

A sinlacot akkor szokták felírni, ha nem hízik a baba, vagy allergia-gyanús. Ezt lehet étel sűrítésére is használni, de adható pépként vagy italként is önálló étkezésként (estére ajánlják, mert jó laktató)

Tejpépet is lehet készíteni tápszerből babagabonapehellyel vagy kész tejpépport veszel. Ez is mehet önálló étkezésként. Nálunk ez volt a reggeli-vacsora kb egyéves koráig (nem itta a tápszert)

2012. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Sinlacot csak uzsira,és étel sűrítésére használtam,de ha már nem lakott jól a tápszerrel,és még nem kaphatta a 3-ast,akkor az esti tápszerbe is kevertem neki!
2012. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Sinlacot vacsira adom, egy kis almával, vagy pépes főtt zöldséggel keverve, attól függ miből evett kevesebbet napközben. Utána még iszik tápszert. Tápszerbe nem keverek Sinlacot.

Én sűrítésnek még zabpelyhet és kölespelyhet szoktam használni, esetleg rizs vagy gabonapehely. Tejes dolgokat nem - tejallergia gyanú miatt.

2012. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2012. márc. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!