Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pickwick gyermekteát mikortól...

Pickwick gyermekteát mikortól ihat a baba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy éves kort várd meg vele... Én személy szerint nem szeretem a "tasakos" teákat, mert ki tudja mi van benne. Én csak szálasat szoktam venni. Igaz valamivel drágább, de annál látom, hogy mi van benne. Lehet kapni babateákat, adj neki olyat, tasakos kivitelben is, és azok ellenőrzöttek.
2012. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kortól adom.
2012. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves kortól adtam, de nekünk nagyon nem vált be. Baba megissza, bár nekem sokszor bizarr színe és szaga volt amikor készítettem, de az íze nem volt rossz, viszont a kislányom kipattogott tőlük és a hasa is ment, azóta megint mecsek teát iszunk.
2012. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi kb 7-8 honapos kora ota adjuk, nagyon szereti, es semmi baja nem volt tole eddig
2012. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.14 hónapos a kisfiam akkor kipróbálom nála :)

Folyton a mi teánkat akarja inni és gondoltam akkor főzök gyerek teát és ő is ihatja :D

2012. márc. 30. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
10:50es vagyok, annyi meg hogy en sosem izesitettem neki cukorral max egy kis citrom levevel, de nem is issza meg a cukros lotyiket egyaltalan, csak tea es viz, igy sajnos mondjuk a rostos leveket sem issza, majd egyszer
2012. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, de attól, hogy gyerektea van ráírva, az ugyanolyan fűből van és aromákból, mint az összes más Pickwick tea. Annyi, hogy sokkal finomabb, de ne gondoljátok, hogy a szárított gyümölcsöktől, én biztos vagyok benne, hogy az aromáktól. Persze rá van írva,amit ilyenkor rá kell írni, hogy az tényleg gyereknek is jó, de én egyik Pickwickben sem bízom, hiszen az összesnek van egy különleges aroma szaga ,amit más teáknál nem érezhetsz. Én mű teának gondolom őket.
2012. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!