Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állíthatom le a 2 hónapos...

Hogy állíthatom le a 2 hónapos babám csuklását?

Figyelt kérdés
Evés után nagyon sokszor csuklik, de fél órákat néha. Őt látszólag nem zavarja, de engem igen. A víz, tea, cicizés, citromlé nem jött be. Egyéb tippek?
2009. jún. 15. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindig azt mondják, hogy hagyjam sírni, mert akkor egyből elmúlik. Nálunk ez vált be, azért bukik kajci után mert bukik és visszanyeli. Elfektetem, hagyom kicsit sírni és elmúlik.
2009. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem baj, ha csuklik, majd abbahagyja. Ez természetes, sokáig fog sokat csuklani, fejlődik a tüdeje-ez jó:-)

A cicizés szokott segíteni, de ha az sem, akkor légy türelmes, ez a fejlődés része.

2009. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
65%
Egy nagyon kevés citromot ha raksz a cumiára akkor hamar elmúlik nálunk bevált!
2009. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld meg egy kevés citromlével....
2009. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én Cebion cseppet adok neki. Tiszta C-vitamin, savanykás, elmulasztja.
2009. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állítólag citromlét nem szabad adni, én is kipróbáltam de nem használt. nálunk magától elmúlik valamikor öt perc valamikor fél óra. vagy elalszik úgy hogy csuklik.

elvileg nem zavarja a babákat a csuklás.

2009. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!