Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok az interneten...

Hol találok az interneten olcsón gyerekruhákat? A vaterán, a teszveszen és jófogáson kívül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

aprod.hu expressz.hu???

hirtelen ezek ugrottak be

Megkérdezhetem milyen méret érdekel, illetve fiú vagy lány ruha?

2012. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

babamamaapro.hu


de a vaterán a legolcsóbb, hidd el.

2012. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy csomó csoport ahol babacuccokat árulnak anyukák, tuti áron:) én szinte csak onnan öltöztetem a gyereket :)
2012. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Biztosan ki van már tiltva ezekről az oldalakról a kérdező, azért keres más helyeket!:)


Bocs, ha nem így lenne, csak nekem annyira furcsa, hogy valakinek ezek nem felelnek meg. Én 5 éve adok-veszek, a teszveszen és a vaterán vagyok regisztrálva, egyszerre használom mindkettőt és semmi bajom ezekkel.

Igaz, jutalékot kell fizetni, ezért kell úgy meghatározni a árat, hogy az is be legyen kalkulálva. Ha pedig vásárolsz, akkor meg tök mindegy neked.


Szélhámost mindenhol találni, nincs portálhoz kötve sajnos:(

2012. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok kitiltva!! csak egyszerűen nem találok olyan rucit (ruhacsomag) ami megfelelő lenne!!!Ami meg tetszene, kicsit borsos az ára. ezért kérdeztem, hogy hol lehet még ezen kívül vásárolni.

Jobban majd nyári cuccok kellenek 92 méret fiú.

2012. ápr. 3. 18:40
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és nem rég vásároltam a vaterán, egyébként szeretem. csak nekem most olyan átláthatatlan lett, mert eddig tudtál választani méretet, most meg kidobja az összes babaruhát... :(
2012. ápr. 3. 18:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Ruhasziget.hu (olcsó,használt,új angol gyerekruhák)

Babaelegancia.hu

Ruhafalva.hu

2012. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A ruhasziget.hu-n 14 napra lefoglalhatod a kosárban a kiválasztott ruhákat,én is pont a napokban nézegettem és lefoglaltam néhány ruhát.Na meg a H@mben is jó áron vannak a ruhák,nekem is 92es fiú méret kell,és azon gondolkodtam hogy most már azért egyre több idő egy méret pl a 92es kb félév(1,5-2év), a 98as már egy teljes év (2-3év),és sokszor érdemesebb szinte újonnan venni néhányat,vagy nagyon megnézni milyet veszel,mert ok hogy van játszós ruhája ami lehet bolyhosabb akármi,de azért nem árt ugye nagyon jó állapotú is, bár ezen az oldalon a kép alapján nagyon jó állapotú,mondhatnám némelyik kiváló állapotú.
2012. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat már megint elküldte miközben írtam.

Sajnos sok használt ruha szinte ugyanannyiba kerül,mint az új.Összehasonlítgatom az árakat,van hogy az új mellett döntöttem,bár az tény,hogy angol használtruhák,azok nagyon jók és jó az áruk is,nem egyszer bosszankodtam,hogy az F&f-es márka,meg sokszor a C&A-s ruhák egy idő után kinyúlnak,kikopnak,bolyhosodnak,még egy next,egy H&m-es,egy Marks and Spencer ruhán nem látszik mennyi idős.

2012. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem a ruhasziget.hu nem engedélyezett.
2012. ápr. 3. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!