Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babának naponta...

7 hetes babának naponta mennyit kellene ennie?

Figyelt kérdés

Igazából az aggaszt, hogy az elmúlt 2 napban össze vissza eszik a kisfiam,30-110 ml-ig.Keveslem a napi tej mennyiségét amit megeszik és olyan érzésem van, mintha mára kevesebb tejem lenne.De ha megnyomom a mellem, akkor jön, spriccel belőle a tej, bár fejni nem tudom.

Mit tegyek?


2009. jún. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kortól, hanem tömegtől függ, hogy mennyit kell ennie. Ha 3 kiló, akkor elég a 400-450 naponta, ha 4, akkor 500-600. kilogramm * 150g az ideális, az enyém sose evett meg ennyit, most 12 hetes, 5 és fél kiló, és max 700at eszik egy nap, de már nem méricskélem minden kaja után, mert rámszólt a férjem, hogy mivan, 14 éves koráig írni akarod?! :D

Ha ő nem szól, és nem látsz rajta semmi bajt, akkor biztos, hogy elég a tejed.

2009. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3290-nel született, hétfőn volt 7 hetes és tegnap 4360 g volt.

eddig is elég változatosan evett, de legalább megette a 60-80 ml-ket.

2009. jún. 17. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló az én fiam is. Most lesz 9 hetes, de többet evett 3-4 héttel ezelőtt mint most. Már ha a 1oo g-ot megeszi akkor már boldog vagyok. Ha szépen hízik és fejlődik akkor semmi gond. Én is állandóan méricskélem, de néha megfogadom,hogy nem fogom mérni,mert csak idegesítem magam rajta. Szerintem ne aggódj!

üdv.H.

2009. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Három óránként etesd!
2009. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!