Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan nem túl drága...

Létezik olyan nem túl drága sport babakocsi ami teljesen fekvővé is dönthető?

Figyelt kérdés
7 hós babám még nem tud ülni a mózest már kinőttük. Lapra csukható, könnyű nagy rakodókosaras kocsit keresnék.
2012. ápr. 7. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen fekvő, de nem is félig ülős!


Pierre Cardin 610-es.

2012. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

7 hósan már nem kell teljesen fekvő babakosi, félig ülő helyzetben (mint az autós hordozóban) lehet, de max. 1-1,5 óráig.

Egyébként az Uno-t én is ajánlom, nekünk Venezia volt, szerettük! :)

2012. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen van. Milyen árban gondolkodsz? Használt, vagy új is lehet? Szeretnéd, hogy feléd is nézhessen a baba?
2012. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát jó lenne ha néznetne felém is, azért ez a brendonos linkelt már elég húzós. Max 40 000 ft de jó lenne minél olcsóbb.

Igazából van egy quinny buzz kocsink még a nagyfiamé volt 5 éve. Vele nem használtuk a sport részét mert volt egy esernyőkocsink is, ő már ült ilyenkor. Akkor máshol laktunk sokat buszoztam így könyebben vittem a kis babakocsit.De ennek a kocsinak a sportrésze olyan hogy nem lehet külön dönteni a háttámlát csak egyben így döntve is ülő pozicióban marad és égnek áll a lába. Tök mérges vagyok hogy ilyen drága kocsi és ilyen béna. Ha ezt előbb észreveszem még az öcsi érkezése előtt túladok rajta és vettem volna másik többfunkcióst. Most nincs buszozás kocsival cipelem, meg sokat sétálnék vele.

2012. ápr. 7. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!


Szerintem ebben az unoban csak az ára szép :)

A quinny: én is amiatt zártam ki egy csomó kocsit az elején, mert hogy ilyen kagyló ülése van. Ha abban egyet eldöntesz, máris jó a derekának, olyan, mint egy nagyobb hordozó. Szerintem próbáld ki, hogy tetszene neki. Az én babámnak nagyon bejött.

Ilyen tolókar átfordítós van egy csomó. Főleg, ha nem kell könnyűnek is lennie.

Van 2 új márka (számomra új), a bertoni, meg a chipolino. Vaterán vannak fent újak, ezekből van egy csomó, ami átfordíthatós, aztán a pierre cardinnak is van átfordíthatósa. Ezeket szerintem mind megkapod újan is 40 alatt, vagy akörül. Aztán a bergonnak is majdnem mind átfordítós, a 2dx-et nem ajánlom, mert elől szimpla kerék van, ha megfordítod a tolókart, akkor az kerül hátulra, és padkázni nem lehet vele, mert kibicsaklik.


Vagy vannak a raf-pol babakocsik, a fenix, ami felépítésre olyan, mint a buzz, tehát részekből áll, de annak a sportrésze nem kagylós. Ez újan 65 körül van, használtan már lehet 40 körül kapni.

aztán volt még nekünk abc design 3tec, de nem a most kapható változata, hanem a régebbi, ezt szintén teljesen le lehet dönteni, és ráadásul jó széles is az ülés. Egyetlen hátránya, hogy nehéz babakocsi, és tolni sem olyan könnyű. Ilyet vaterán tudsz beszerezni. De az abc-nek egyéb ilyen vízszintre dönthetője is van.

Lehet használt?

2012. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Na ilyesmi, de a 4 tec nem jó, állítólag nem nagyon mozognak a kerekei, csak az ülés miatt mutatom.

2012. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Azért ezeknek a "feltétes" babakocsinak az előnye a tolókar átfordítóssal szemben, hogy a bolygó kerék mindig elől marad. Ha hátul van, nehezebb irányítani, és padkázni vele.

2012. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


átfordíthatós

2012. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!