Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az első kostoltatásnál több...

Az első kostoltatásnál több ment mellé mint amit megevett?

Figyelt kérdés
5-6 kanál almalevet ettünk,de bőven jött ki mellette is,nem nyelte le rögtön és kicsorgott a szájából,de izlett neki.Én vagyok béna,vagy még ő nem érett a kanállal való etetésre?5 hós
2009. jún. 17. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 3,5 (AT+TÁP) hósan kezdtük,szintén alma lével,nekem mindenhova szét köpködte,mert savanyú volt neki,viszont a répalevet nagyon szereti.Először,beleraktam a szájába és nézett rám,hogy most mi van,mit akarok!?Tök ari volt.Aztán elkezdtem nyammogni,mintha ennék és ő meg leutánzott,alig hittem el:)

Nem te vagy béna,csak még meg kell tanulnotok kanállal enni.Ha lehet jó kicsi kanállal etesd,nekünk az vált be.Most már szépen eszünk,csak akkor vagyunk kajásak,ha közbe köhög vagy tüsszent....

2009. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mosolyogtam mikor olvastam a kérdésed, nyugi, nem vagy béna, és a babád is gyorsan megtanulja a kanállal való evést. biztos csak furcsa volt neki az új íz, ennyi! :)

2009. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi.a manóm is olyan édesen nézett rám ,hogy most mit kéne csinálnia,ezen jót mosolyogtam,mire ő is igy minden kijött,azért láttam hogy eszik belőle.m ajd holnap már több lesz.köszi neked,
2009. jún. 17. 15:03
 4/4 A kérdező kommentje:
méghogy mosolyogni!!:-))ezek komoly kérdések:-)))
2009. jún. 17. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!