Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell figyelni utazóágy...

Mire kell figyelni utazóágy vásárlásakor? Melyik a jó?

Figyelt kérdés

sziasztok! szükségünk lesz utazóágyra, de fogalmam sincs milyet vegyek. használtan is láttam jókat, de újonnan is lehet már 10-15 ezerért venni.

nem akarok rossz döntést hozni. láttam, hogy van amelyikhez van plusz matrac, van amelyikhez nincs...

Mire figyeljek? főleg, ha neten rendelek..

Köszi a tanácsokat!


2009. jún. 18. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A matrac nagyon fontos!Kislányom, ha a nagyszülőknél alszik mindig utazóágyban van!De mi olyat vettünk aminek nincs matraca és nagyon kényelmetlen, úgyhogy mi vettünk bele szivacsot!Így már olyan mintha itthon aludna!
2009. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is matracos van a maminál. tescoban vette, tök színes, kb 10 ezer volt, teljesen okés, nincs vele semmi gáz, ráadásul kellően masszív. a fiam hiába rángatja, bírja a strapát:)
2009. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

és utazásnál sok helyet foglal a matrac? vagy össze lehet ügyesen csomagolni? még nem láttam ilyen ágyat közelről :)

2009. jún. 18. 13:28
 4/10 A kérdező kommentje:

ezt néztem ki:

[link]


vélemények?

2009. jún. 18. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, amit kinéztél, nekünk is hasonló van, mi a Tescoban vettük. Gondolom úgyis csak néha fog benne aludni a gyerkőc.
2009. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! nagyihoz kerül majd és nyaralni visszük.
2009. jún. 18. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
szia!mi pont a múlt héten vettünk ugyanilyet a Brendonban csak pirosban,nagyon kicsi helyet foglal,sitty sutty ki lehet nyitni és össze lehet csukni és nekem tetszik,remélem a bébi is meg lesz vele elégedve:))
2009. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, már többször aludt benne a kislányom egy-egy éjszakát, és nem volt vele semmi baja. Csak annyit trükköztem, hogy a kedvenc babáját, meg a pelust a feje alá ugyanúgy vittem/betettem ebbe az ágyba is.
2009. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szuper! nagyon köszönöm Nektek is a választ!
2009. jún. 18. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:

teljesen jó ez az ágy, de én vágatnék bele szivacsot/matracot.

ezt ha utaztok a csomagtartó legaljába beletudnátok tenni.

ami alapba van az ágyakhoz nagyon kényelmetlen lehet.(én se aludnék rajta)

2009. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!