Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám most 6 hetes, kb.3 hete...

Gligli kérdése:

Babám most 6 hetes, kb.3 hete van a felső ajkán, középen egy vörös folt, mintha véraláfutás lenne. Mitől van ez? Cumitól? Szopizástól? Mikor fog eltűnni, halványulni? Felszívódik magától?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szopóhólyag

azén fiam egy éves,még szopizik és mindíg van neki,csak nem pitos,de duzzadt.elmúlik

2012. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a folt alatt van neki a szopóhólyag szerintem. Az olyan, mint egy vízhólyag szopi után.
2012. ápr. 16. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy szopóhólyag, lehet, hogy érzékenyebb a bőre, ezért lett véraláfutásos. Van egy olyan hámosító, bőrápoló kenőcs, amelyet nem baj, ha lenyal a baba: Purelan a neve, nekem a mellemre adták, amikor a szoptatástól kisebesedett. Ezzel valószínűleg kenegethetnéd, de azért kérdezd meg a gyerekorvost előtte.
2012. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még az elején azt mondta a doki, hogy felszívódik majd, de engem nagyon zavar, mert csak erősödik. Nekem nem olyannak tűnik, mint ami egy krémről helyre jönne, de utána kérdezek ennek a kenőcsnek, és ismét megmutatom a védőnőnek is.

2012. ápr. 22. 21:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát. Javítás. Olyannak tűnik, mint ami egy krémtől nem jön helyre.

:)

2012. ápr. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!