Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a kisfiam, ha...

5 hónapos a kisfiam, ha esetleg megint terhes lennék akkor megtarthatom? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoptatok,de rendszeresen van már menszeszem.Nem szedek semmi fogamzásgátlót.

Ma szeretkeztünk a párommal,és mindig "megszakitásosan"

De ma "elment" bennem,erre én kérdezem tőle,hogy "ez mivolt?" Erre ő, "felölem jöhet a kistesó"

mondtam neki,hogy "felölem is,a baj csak az,hogy császármetszésel szültem,és kell várnuk még vele

Szerintetek menjek esemény utániért,vagy ha baba lesz akkor megtarthatom e? Mik az esélyeim,hogy normálisan kitudnám hordani?


2009. jún. 19. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, a császár után azért illene többet várni, úgy 1 évet szoktak mondani. végülis mire olyan nagy lesz, hogy kitölti a méhet el is telik az 1 év majdnem. én mondjuk biztos nem vetetném el azért mert nem volt meg az 1 év...én is császáros voltam. De miért nem szedsz valamit? ezt jobb lenne előbb orvossal megbeszélni, hogy ti szeretnétek másikat de ott a császár... az abortusz nem egyenlő a fogamzásgátlással...
2009. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Abortuszra nem mennék semmikép,csak ha a baba veszélyben lenne ez miatt!

Holnap elmegyek egy orvoshoz,megkérdezem tőle,hogy tableta,vagy megtarthatom ha ugy van!

Gondoltam ki kérem a ti véleményeteket is!

2009. jún. 19. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm így járt, csak az ő fia akkor 8 hónapos volt, mikor terhes lett a másodikkal. Mindkettőt császárral szülte. (ez 30 évvel ezelőtt volt)
2009. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi is így gondoltuk, mikor az első babánk ennyi idős volt, de mi munkaügyek miatt vagyunk kénytelenek későbbre tolni a kistesó ügyet, és most, hogy már 1 éves, nem is bánom, már másként gondolom, nem olyan nyugis minden, mint mikor még kisebb volt, és kettő 1-2,vagy 2-3 éves gyerekkel biztosan nagyon nehéz lehet, minden tiszteletem azoké, akik ezt az időszakot átvészelik sikeresen!:) Persze ha becsúszna az más tészta, számomra természetes, hogy csak azért mert épp nem mostra terveztük, nem vetetném el. Olvastam itt nemrég ilyen kérdéseket abortusszal kapcsolatban, mert hasonló szituban becsúszott a tesó...hát még válaszolni sem bírtam, mert normál hangnemben nem sikerült volna.:(
2009. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is császáros voltam, 1 évet mondtak.

A kórházban viszont az egyik lánynak programozott császárja volt, mert császár után hamar jött a tesó. Azt mondta, az orvosa nem repesett a boldogságtól, de nem kellett elvetetnie, csak újra császáros lett, meg megfigyelésre be kellett feküdnie előbb.

Én gyógyszert szedek, de ha mégis becsúszna, megtartanám (annak ellenére, hogy egy újabb császár gondolatától ráz a hideg). Egyetlen kivétel az lenne, ha az orvos azt mondaná, nem lehet. 7,5 hónapos a babám egyébként.

Mindenképpen kérdezz rá, ha gond lenne, inkább a 72 órás, mint az ab!

2009. jún. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy a két szülés között legyen kb 2 év. De akkor sincs nagy gond, ha előbb érkezik a kistesó, csak több vizsgálatot, és nagyobb odafigyelést igényel a terhesség. És tuti császár a 38. hét körül.
2009. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!