Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek, ha a gyermeketek...

Mit tettetek, ha a gyermeketek, kavicsot evett?

Figyelt kérdés
Figyeltem rá, direkt és még is lecsúszott egy két kavics. 1 éves és mindent a szájába vesz, szerintem le is nyelt 1-2 kavicsot :) Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 20. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit,majd kikakilja. Nem lesz ettől semmi baja. Az enyémek homokot ettek, egy kolléganőm kislánya pedig csigát,és azt mondta rá,hogy finom.
2012. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:))) Csigát? :) Ez aranyos! :) Francia konyhát szereti akkor :)
2012. ápr. 20. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

De jót mosolyogtam a csigán!!! :D

Így van, majd kijön! De lehet, nem is csúszott le egy sem!

Én kiskoromban vakolatot és tyúkszart ettem állítólag! Meg még ki tudja, mit...amit nem vettek észre (minket anno kiraktak játszani a kertbe és kész)?!

2012. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondoltok, mi is minden lósz.rt megettünk...legalábbis a mai 30-on felüliek. Mindek it kiraktak a kertbe, aztán mehettünk. Nagyi néha kinézett ránk a nyárikonyhából, ha ettük a csirkeszart akkor kimosta a szánkat és kész. Sehova nem rohant, sehova nem írt, de szerintem még a szomszédot sem hívta pánikban, hogy most mi lesz.Pl én szőnyegporolót kaptam rágóka helyett amikor jött a fogam. Azzal elvoltam szépen csendben. Semmi hűtős speciális rágóka, egy egyszerű fadarab, mégis túléltem :-)
2012. ápr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnaki is a kedvence volt játszótéren az aró kavics!

Jó hírem van:kb 15 hós korában leszokott róla...

2012. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm darazsat talált egyszer a pelusban, ehhez képest a kavics kulináris kalandozás ;)
2012. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves lesz nem soká és előszeretettel szopogatja a kavicsokat. Mikor rászólok hogy nem szabad köpd ki! Rám néz nevet és már repül is a kavics ő meg szalad előlem :)


Lényegében azt hiszem az udvaron nincs már olyan kavics ami 1x legalább nem volt min. 5 percet a kislányom szájában :))

2012. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaj.. akkor nyugodjak meg, mert ez még sűrűn előfog fordulni :)
2012. ápr. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!