Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hetes kislányom nem nézeget...

15 hetes kislányom nem nézegeti a kezeit (legalábbis én nem vettem éeszre, hogy nézegetné). Ez baj?

Figyelt kérdés

Egyszer-kétszer mintha nyúlt volna a játék felé ,amit elé tartottam, de már nem tudom, az az volt-e. Mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor már nézegetik a kezüket a babák.

Tulajdonképpen az ő ujjai egész nap a szájában vannak, azt rágja.

Amúgy 2 hete hasra fordult, mosolyog mindenkire, követ a szemével, a hang irányába fordul, sokat gőgicsél.


2009. jún. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 5 hónaposan kezdte el nézegetni a kezeit, már akkor "rég" fogdosott meg mindent csinált. Még a lábait is előbb kezdte el fogdosni, bekapni, mint ahogy a kezét "észrevette" volna.

Ne izgasd magadat ezen :) A te babácskád sem olvasta a szakirodalmat :) :)

Nagyon ügyes, hogy már forog és dumál, csak így tovább, hajrá nektek!

2009. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám 14hetes.Ő ugy nézi,hogy ökölbe van szoritva a keze,és viszi a szeme elé,majd távolabb.Közben erősen koncentrál.Nagyon komoly képet vág,nagyon édi.De szerintem ne aggodj,nincs két egyforma gyerek.
2009. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mostanában amúgy is eléggé nyűgös, mintha fájna valamije, lehet az ínye.
2009. jún. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!