Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináljátok?

Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Külön alvós ruha, benti ruha, játszótéri ruha és elmenős ruha?

Mindez egy napra sűrítve? Másnap mindenből tiszta gönc?

Túlbonyolítom? :(


2012. ápr. 23. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Á! Játszótéri ruha marad rajta utána is, ha egy kicsit homokos, leporoljuk;) nagyon ritkán lesz koszos, akkor cserélem csak le.Ha valahova megyünk (pl. dokihoz) akkor igen, átöltöztetem.
2012. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggel felöltöztetem és abban van egész nap. Ha vizes lesz, vagy nagyon maszatos, akkor azt lecserélem. Ha sétálni megyünk, akkor nem adok rá tisztát, ha viszont beugrunk a városba vásárolni, akkor természetesen nem az otthoni maszatos ruhát adom rá. Másnap a tisztát még ráadom, de a koszos megy a szennyesbe. Pl a rövid ujjú még jó másnap is, mert a felette lévő pulcsi szokott koszolódni.
2012. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én így csinálom:este fürdés után kap egy tiszta bodyt és egy pizsinacit(hetente 1-2x cserélem),reggel ha felkel pizsinaci le otthoni nadrág fel(csak akkor cserélem le ha foltos,koszos lesz),játszótérre külön ruha(ezt is csak akkor cserélem ha koszos lesz),elmenős is külön ruha.Bodyt este fürdésnél veszem le róla ha nem eszi-issza le.Ha nem koszolja össze a ruhákat akkor is azért két-három nap után lecseréljük
2012. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én félreteszem a homokos, leporolt nacit a másnapi játszótérre is. Amúgy itthonra tisztát kap. De mi általában 4-szer ruhát cserélünk, mert olyan sokat iszik, hogy mindig átpisili a pelust, és átázik a ruci. Plusz az alvós ruha is pisil lesz, így egyszer ezt is cseréljük éjjel.

A gyerekre sokkal többet mosok, mint kettőnk ruháira. Heti három mosógép mosás megtelik a gyerek ruhákkal. Pedig még csak 11 hós lesz.

2012. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggel felkel, kap benti ruhát. Ha kimegyünk, lecserélem a nadrágot, adok rá egy vastagabb pulcsit. Ha be jövünk ebédelni,akkor vissza a benti naci. Ha nem vettem le a vastag pulcsit, akkor a felsoje jó eséllyel tiszta, igy ez marad, ha nem, akkor csere. Alvashoz a benti ruha marad. Utana ha felkel, és megint kimegyünk, akkor vissza a délelőtti ruha.

Ha vásárolni megyünk, akkor viszont teljes csere, oda nem viszem a jatszos homokos ruhában.

Este megnézem, mi az, ami meg maradhat másnapra, a többi szennyes.

2012. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fürdés után tiszta body. Pizsama rugdalózót hetente kettőt használ el. Reggel itthoni ruha,amiben mászhat,ez kicsit bolyhos stb.,amit nem sajnálok. Ha elmegyünk itthonról,csinibe öltöztetem. Mivel még nem nagyon bandázik a játszin,babakocsiban csücsül,vagy épp a hintában, így nem lesz koszos. Itthon újra ráadom a mászós rucit. Ezek este mennek a szennyesbe a bodyval együtt. Amiben csavarogni voltunk és nem lett koszos,azt ráadom még egyszer.

10 hós lányka

2012. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!