Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elítéltek? 4 hetes lesz a...

Elítéltek? 4 hetes lesz a babám, de már most baby sittert keresek neki. Tudni kell, hogy nincs segítségem, nagyik, testvérek vidéken vannak, apa reggeltől estig dolgozik.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Miért ítélnének el?Szerintem a babás anyukák nagyon jól tudják,milyen nehéz a babával egész nap,meg mosni,főzni takarítani pluszba.Ez neked nagy segítség lesz!

2009. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Ezt neked kell tudni! Ezért senki sem ítélhet el!!!

Gondolom nem egész álló nap a sitter vigyáz rá, hanem amí el végzed a dolgod. Ha bele gondolok, nem rossz ötlet. Bár nekünk nincs rá pénz, max anyósomra tudnám bízni, bár már a sógornőm és a barátnőm is felajánlotta a segítségét, ha kell figyelnek rá. Szerintem csak babázni akarnak :)

2009. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha máshogy nem tudod megoldani, természetesen miért ítélnénk el? Neked is jogod van a fodrászhoz, szabadidőhöz. Nyilván elég időt kell hagyni a babysitternek és a babádnak az ismerkedéshez a társaságodban, és maximálisan meg kell bíznod a tapasztalt babysitterben. De a dolog nem elitélendő, szerintem.
2009. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Szia!NEM, NEM ÍTÉLLEK EL. De szerintem egy bejárónőt keress, hogy rendbe tegye a konyhát,felporszívózzon stb... A babával pedig te foglalkozz, mert rád van szüksége.

(Takarítónőnek pedig fele annyit kell fizetned, mint egy baby sitternek.)

Senki sem fogja a babádat annyira szeretni és óvni, mint te.

2009. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Utolsónak: EZ A LEGJOBB ÖTLET amit eddig olvastam,tényleg,én is ezt javasolnám,bár magamtól nem jutott volna eszembe.

És NEM ITÉLLEK EL!!!!

2009. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Én nem itéllek el!! Sőt, jó ötlet, hogy ne kattanj be! Ha amúgy szereted a bébit, akkor tényleg jó ötlet, hogy ne bébiszittert keress, hanem bejárónőt, az is nagy segitség, de ha teher az, hogy nagy türelem kell a babához és sok a teendő, vagy ki akarsz mozdulni, persze, bizd "szakemberre". Én szerencsés vagyok, mert párom most nem dolgozik, és egyelőre megengedhetjük magunknak, hogy itthon legyen ő is, nagyon jól jött/jön!!! Annyi kéz kellene a picihez, pedig még nem is mászik!

Egy 2.5 hós bébi anyukája

2009. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

egyetértek a 20.06 ossal!

a babádnak rád van szüksége, és ki kell hogy tapasztaljátok egymást!

2009. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Csak nálunk van ez a beidegződés, hogy a gyerkőcnek éjjel-nappal a mami mellett van a helye. Más országokban teljesen természetes a babysitter, vagy a dada. :)

Ha anyagilag nem probléma, miért ne? Így tanulhatsz, intézheted a dolgaidat, vagy csak tényleg elugrasz a fodrászhoz... Szerintem, ha tehetnék, biztosan sokkal többen döntenének mellette.

2009. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem ítéllek el. A bejárónős válaszolóknak: szerintem azt sem kell lepontozni, aki szerint joga van egy kismamának fodrászhoz járni. Ha nincs rokon a városban, akkor ti a bejárónőre hagynátok a gyereket, amig anyuka pl. fodrászhoz megy?
2009. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
21.07-es nek: Nem pontoztam!
2009. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!