Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy 1 éves...

Mit tegyek, hogy 1 éves kislányom átaludja az éjszakát vagy legalábbis egyszer kelljen fel hajnalban, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Volt egy időszaka amikor kevesebbet evett és azóta is és éjszaka többször felébred, nem jön a foga tehát nem azért, inkább mert éhes.Mit adjak neki, hogy kibirja hajnalig?Már szilárd kaját eszik.Válaszokat előre is köszönöm!Egy fáradt anyuka!
2009. jún. 22. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

hányszor eszik egy nap és miket?

nekem hat hónapos a kisfiam reggel szopizik de egyre kevesebbet, utána tejpépet kap. tízóraira gyümölcs, ebéd főzelék majd szpi, tizórai zöldség, vacsora tejpép, majd fürcsi után még egy kis szopi. én is azért kezdtem a tejpépet mert már átaludta az éjszakát négy hónaposan. majd volt egy hét amikor felkelt hajnali fél háromkor. amióta tejpépet is kap újra alszik este nyolctól reggel hatig hétig.

próbálj táplálóbb kajákat adni neki. meg igyon sokat

2009. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!