Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most én reagálom túl, vagy...

Most én reagálom túl, vagy más szerint is bunkó dolog, hogy anyósom közli, hogy jövőhéten jön az unokájához és az egész napot nálunk tölti?

Figyelt kérdés
Ezt nem illik megkérdezni valahogy így hogy : Jövőhéten szeretném meglátogatni az unokámat,ráértek???
2012. ápr. 27. 14:58
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen,ez biztos,hogy te vagy a szerencsés!Nekem anyósom meg sem közelíti édesanyámat!
2012. ápr. 28. 19:52
 22/32 anonim ***** válasza:
45%

Milyen családban nőttek fel és milyen példát mutatnak a gyerekeiknek azok a nők,akik elvárják a nagyszülőktől,hogy engedélyt kérjenek a látogatásra? Hol marad a szülők iránti tisztelet? Milyen programban zavarhatja őket a látogatás?

Ha jó a kapcsolat,akkor elmondják egymásnak,hogy megyünk kirándulni,színházba stb.

Szerencsére a feleségem tiszteli mindkettőnk szüleit,és a testvérekkel is jó a kapcsolatunk. Soha nem gond,ha bejelentés nélkül jönnek,vagy megyünk mi hozzájuk.

Erről szól a normális,egészséges családi kapcsolat.

27/F

2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Igen,a normális,egészséges családi kapcsolat erről...
2012. ápr. 29. 07:15
 24/32 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel. Én is kiakadnék! Igenis kérdezze meg, hogy nekik megfelel-e! Én sem megyek senkihez kérdezés nélkül! Üdv.
2012. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
31%
Már ne haragudj kérdező de nevetséges vagy,legalább annyira,mint az az anyuka aki azon problémázik,hogy a rokonok tanácsokat osztogatnak,és nem megfelelő méretű,színű ruhát,vagy gagyi játékot adnak a gyereknek.Mindenkinek vannak konfliktusai,de ezek egyszerűen nevetséges problémák,bejelentette neked egy héttel,mondhattad volna,hogy nem jó,azt hiszem sok anyuka rettenetesen unatkozik,mert csak a rosszindulat meg a piti dolgokon való felháborodás jellemző rájuk.De most komolyan hihetetlen hogy képes téged elviselni a férjed,ne haragudj,hogy ezt mondom,de szörnyen idegesítő lehet ha valaki mindenen fenn akad és problémázik.Mert ha beállított volna,szó nélkül,pláne úgy hogy dolgotok van megérteném,hogy nem tetszik neked a dolog,de így,ne haragudj,de szerintem ezzel semmi gond sincs.Hidd el nekem is volt konfliktusom anyósékkal a párom családjával,anyukámmal,de rendesen megbeszéltem velük,ha valamit hoztak azt eltettem,vagy használtam vagy nem,ha mondták,hogy jönnek akkor szóltam,hogy jó vagy nem jó,ilyenekből ekkora ügyet csinálni...
2012. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy te ennyire tökéletes vagy!Na húzz arrébb akkor!
2012. máj. 4. 08:34
 27/32 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok, kérdező. Az utolsó hozzászólásod ki is állította rólad a szegénységi bizonyítványt.
2012. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Szerintem te állítottad ki magadról akkor mikor elkezdtél sértegetni...
2012. máj. 4. 14:03
 29/32 anonim ***** válasza:
50%
nem tudom,én nem sértegettelek,de nem is én válaszoltam.. na de mindegy is...
2012. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem bunkó dolog, mivel időben szólt! Más lenne, ha aznap reggel szólna, és nektek dolgotok lenne! De így, hogy ennyivel előtte szólt, így szerintem nem bunkóság, mert ha lenne dolgotok, akkor azt úgyis megmondtad volna neki!
2012. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!