Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A közismert csinos, energikus...

A közismert csinos, energikus anyukáknak honnan van mindenre erejük és idejük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan tudnak közkedvelt tévés médiaszemélyiségek mindenttudó anyukák lenni? Az én lányom 5,5 hós, és két hete úgy ébredek reggelente , mint egy zombi, mert nem tudom miért, de ahelyett, hogy átaludná az éjszakát,egyre gyakrabban ébred fel. Emellett nappal se erőm ,se kedvem semmihez, örülök, ha a legszükségesebbet megcsinálom. Annak akinek több gyermeke is van, és mégis energikus , honnan szerzi az energiáját? Váltsak étrendet és kezdjek jógázni?
2009. jún. 23. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Közismert médiasztár anyukáknak van pénzük babysitterre így van idejük magukkal foglalkozni, edző terembe, fodrászhoz, kozmetikushoz járni. Nekünk "átlag" anyukáknak sajnos se pénzünk, se időnk nincs erre.

Nekem speciel már az is kikapcsolódás hogy elmegyünk bevásárolni....

Ne aggódj nem vagy egyedül, szerintem sokan kelünk zombin. :) De engem jelenleg nem is nagyon érdekel, nem az a lényeg, hogy más mit mond rólam, nekem most csak a babám a legfontosabb és az hogy ő jól érezze magát. Ehhez bizony én kellek.

2009. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van bébysitterük aki ott lakik velük és éjjel is ő kel fel a picihez. Ennyi a titok.
2009. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudnék aludni úgy hogy a babysitterem kel fel hozzá. Egyszer bíztam a páromra éjjel a picit, hogy végre aludjak egy kicsit, átmentem a másik szobába. Egy percet nem aludtam, állandóan ő járt a fejemben.... :)Dehát mások vagyunk!
2009. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízom rá még a páromra sem éjszaka.:) Úgyis felkelek, akkor meg minek.
2009. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is azt gondolom, hogy azok az anyukák nem ébrednek fel éjjel a babához, nem kell főzni, takarítani nekik. Ha ők is azt csinálnák, amit Te, meg én minden nap, akkot nem így néznének ki. Nem irigylem őket, tényleg, csak néha bosszantó ahogy ott feszítenek a tv-ben, és előadják, hogy milyen jó anyák,mindenre van idejük, és persze tökéletes a babájuk, nem is sír, csak eszik, alszik, mosolyog. Ja, és, hogy azért mennek vissza dologzni, mikor a baba még csak pár hetes, hogy a babának jobb legyen. Vicces, szerintem a babának az a legjobb, ha az anyukája mellette van, és nem az, hogy minden nap más ruhát adjon rá az anyukája!

(Ja,és a mi 6 hónaposunk is egyre gyakrabban ébred éjjel, nem tudom, hogy miért?)

2009. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én is voltam babysitter, én ébredtem reggel a gyerekhez, az anyuka pedig aludt ameddig akart. Sztár anyukáknál is bizti így van!:-)
2009. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rosszindulatúak vagytok. Én is kipihent és energikus vagyok, mert a babám 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát este 10től reggel 8ig, és napközben is félórákat is eljátszik egyedül. Egyszerűen jó a gyerek, emiatt nem szívja le az energiámat. Nem dicsekvésből írtam, hanem csak azért, mert ilyen is van. Néha olyan, mintha nem is lenne gyerekem. Pedig nincs babysitterem.
2009. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mindkét oldalt. Nem az a furcsa, hogy van olyan baba, aki jó, ügyes, eszik-alszik, egyedül játszik, átalussza az éjszakát. Hanem az a fura, hogy ezek a gyerekek pont mindig azokhoz a személyekhez érkeznek, akiket nap mint nap mutogatnak a tv-ben. Tegnap nevettem pl. egy srác volt az RTLben reggel a feleségével, és a gyerekével. Vmi Szilárd, nem ismerem. És telejsen el volt hűlve, milyen jó anyukája a párja a babának, mert beszélget vele nap közben. ÓÓÓÓÓriáááási!!! Tehát szerintem a száranyukák gyerekei is kb ugyanilyen ügyesek. Lehet, hogy a színfalak mögött meg üvölt, vagy felvétel közben hangtompítós szobába zárják:-))))
2009. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ma reggel a Sláger Rádióban hallottam,a Gombos Edina mondta,h ő EGYÁLTALÁN nem takarít,van bejárónője.Amikor dolgozni megy anyukája vigyáz a gyerekre,a férje pedig nem ügyetlen a konyhában(ezt régebben mondta)...ja,kérem,azért így nem nehéz.Arról se feledkezzünk el,h ultrahangos zsírleszívásra jár/járt,nehogy már ő kismamának nézzen ki(sztem az sem olcsó,és idő igényes).Ők így csinálják...
2009. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia..

én most vigasztalni próbállak,mert úgy tűnik besokalltál..

néha én is töröm a fejem,hogy birnék 2 gyerekkel-mert néha elég azzal az egyel is megszervezni a napot-de aztán kárpótol mindenért.NEM KELL tökéletesnek lenned.legyél jó anyja a babádnak-mosolygós,kiegyensúlyozott felesége a párodnak.vannak rosszabb napok,de majd túl lesztek.ha kialakul minden,ha már csak 1et alszik délben,te is meg tudod csinálni a munkádat,elmehetsz kozmetikushoz,esetleg egy tornára.és igen,ha van rá módod,tornázz egy kicsit-nézz körül a környéken,hátha van baba-mama torna-ott a babád is,meg te is társaságban vagytok.nem az a baj,h sokat vagy egyedül?van segitséged? ne most szervezd a nagytakaritást-esetleg rendelj ebédet magadnak-igy nem kell főzni-évente pedig hivj egy takaritónőt,h lemossa az ablakokat-lazits,pihenj le,mig a baba alszik..A Gombos Edina meg le van tojva-csak a családodért csináld.hidd el a férjed is elégedettebb lesz,ha elmehetsz pl mozogni egy órára.ha meg most nem...ne aggódj,majd egy hónap múlva

kitartás..

2009. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!