Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportbabakocsit ajánlan...

Milyen sportbabakocsit ajánlanátok 7 hónapos, ülni tudó babának? Nem ismerem a márkákat, nem tudom, melyik megbízható, jó.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 hónapos a lányom, neki szeretnék egy sportbabakocsit venni, de nem tudom, milyet. Ill. annyit tudok, hogy legalább az első kerekei bolygósíthatók legyenek (ez nagyon fontos), dönthető legyen...

Ami nagyon tetszett, az a Chipolino Viva 2010-es sportbabakocsija - sok érv szólt mellette: vízszintesig dönthető, állítható tolókar (a 2011-esben már átfordítható is), pohártartó, lábzsák, stb.

De elég drága nekünk, ennyit nem igazán tudunk rászánni.

15-18.000 forint közötti összegben keresnék JÓ és megbízható kocsit, mert elég gyakran használjuk.



2012. máj. 3. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy TAPASZTALATBÓL tud-e valaki ajánlani babakocsit?
2012. máj. 4. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk egy top rider sport babakocsink van és egyszerűen imádom. Könnyű, jól fordítható, bolygósított első kerekek, gyorsan összecsukható. Hibája, hogy kicsi a napvédő rész, de veszek rá még egy napernyőt és kész is, illetve nem vízszintesig dönthető. Kislányom nagyon szereti és nekem is felüdülés volt megválni a raf-pol kocsitól, amit szintén nagyon szerettem, míg hideg volt!
2012. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Kedves kérdező!

Nekem is van tapasztalatom a sportkocsiban!DE mivel te 15-18000Ft-os babakocsit akarsz,ezért a mienkét pl nem linkelhettem be neked mert az drágább(EasyGo Loop).De abban amit belinkeltem elég sok sportkocsi volt.

2012. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Egyszerűen imádom. Könnyű, dönthető, bolygósítható és jól is néz ki. Egyedül karfája nincs, azt hiányolom, de már keressük a megoldást! Ja, van belőle pink is. :)

2012. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!